plasma-workspace - en to ka translation catalogue (809 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
ka: ღია ცის ინტერვალები

[ctx: weather condition]
en: clear sky
ka: სუფთა ცა

[ctx: weather condition]
en: cloudy
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
ka: მოღრუბლული სეტყვით

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
ka: მოღრუბლული ძლიერი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
ka: მოღრუბლული სუსტი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
ka: მოღრუბლული ჭყაპით

[ctx: weather condition]
en: drizzle
ka: ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: fog
ka: ნისლი

[ctx: weather condition]
en: foggy
ka: ნისლიანი

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
ka: ნაცრისფერი ღრუბლები

[ctx: weather condition]
en: hail
ka: სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: hail shower
ka: სეტყვიანი წვმა

[ctx: weather condition]
en: hail showers
ka: ხოშკაკალი

[ctx: weather condition]
en: hazy
ka: ბურუსიანი

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: heavy rain showers
ka: თავსხმა წვიმები

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
ka: თავსხმა წვიმები

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: light cloud
ka: მსუბუქად მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: light rain
ka: მსუბუქი წვიმა

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპი

[ctx: weather condition]
en: light rain showers
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: light shower
ka: მსუბუქი შხაპი

[ctx: weather condition]
en: light showers
ka: მსუბუქი შხაპები

[ctx: weather condition]
en: light snow
ka: მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპი

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: mist
ka: ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: misty
ka: ნისლიანი

[ctx: weather condition]
en: N/A
ka: შეუსაბამო

[ctx: weather condition]
en: na
ka: შ/გ

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
ka: ქვიშის ქარი

[ctx: weather condition]
en: sleet
ka: ჭყაპი

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
ka: თოვლჭყაპი

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
ka: თოვლჭყაპი

[ctx: weather condition]
en: sunny
ka: მზიანი

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
ka: მზიანი ინტერვალები

[ctx: weather condition]
en: thick cloud
ka: სქელი ღრუბელი

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
ka: ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
ka: ჭექა-ქუხილიანი შხაპი

[ctx: weather condition]
en: thundery showers
ka: ჭექა-ქუხილიანი შხაპები

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
ka: ტროპიკული ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: white cloud
ka: თეთრი ღრუბელი

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
ka: ღია ცის ინტერვალები

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
ka: სუფთა ცა

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
ka: მოღრუბლული სეტყვით

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
ka: მოღრუბლული ძლიერი თოვლით

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
ka: მოღრუბლული სუსტი თოვლით

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
ka: მოღრუბლული ჭყაპით

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
ka: ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: fog
ka: ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: foggy
ka: ნისლიანი

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
ka: ნაცრისფერი ღრუბლები

[ctx: weather forecast]
en: hail
ka: სეტყვა

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
ka: სეტყვიანი წვმა

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
ka: ხოშკაკალი

[ctx: weather forecast]
en: hazy
ka: ბურუსიანი

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain showers
ka: თავსხმა წვიმები

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
ka: თავსხმა წვიმები

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: light cloud
ka: მსუბუქად მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: light rain
ka: მსუბუქი წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: light rain showers
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: light shower
ka: მსუბუქი შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: light showers
ka: მსუბუქი შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: light snow
ka: მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: mist
ka: ბურუსი

[ctx: weather forecast]
en: misty
ka: ნისლიანი

[ctx: weather forecast]
en: na
ka: შ/გ

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
ka: ქვიშის ქარი

[ctx: weather forecast]
en: sleet
ka: ჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
ka: თოვლჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
ka: თოვლჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: sunny
ka: მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
ka: მზიანი ინტერვალები

[ctx: weather forecast]
en: thick cloud
ka: სქელი ღრუბელი

[ctx: weather forecast]
en: thunderstorm
ka: ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
ka: ჭექა-ქუხილიანი შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: thundery showers
ka: ჭექა-ქუხილიანი შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
ka: ტროპიკული ქარიშხალი

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
ka: თეთრი ღრუბელი

[ctx: visibility]
en: Excellent
ka: გადასარევი

[ctx: visibility]
en: Very Good
ka: ძალიან კარგი

[ctx: visibility]
en: Good
ka: კარგი

[ctx: visibility]
en: Moderate
ka: საშუალო

[ctx: visibility]
en: Poor
ka: ცუდი

[ctx: visibility]
en: Very Poor
ka: ძალიან ცუდი

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
ka: ქარბუქი

[ctx: weather condition]
en: Clear
ka: სუფთა ცა

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
ka: შემცირებადი ღრუბლიანობა

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
ka: ადგილ-ადგილ ნალექები

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
ka: ნამქერი

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
ka: ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Dust
ka: მტვერი

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
ka: მტვრის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Fog
ka: ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
ka: ნისლის ზოლი სადგურთან ახლოს

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
ka: ყინულწარმომქმნელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
ka: აქა-იქ ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
ka: გაყინული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
ka: გაყინული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
ka: ძაბრის ფორმის ღრუბელი

[ctx: weather condition]
en: Hail
ka: სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Haze
ka: თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
ka: ძლიერი ქარბუქი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
ka: ძლიერი ნამქერი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
ka: ძლიერი ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
ka: ძლიერი სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
ka: ძლიერი შერეული წვიმა და ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
ka: ძლიერი შერეული წვიმა და თოვლის შხაპი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
ka: ძლიერი შერეული წვიმა და თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
ka: ძლიერი თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
ka: თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
ka: მძიმე თოვლის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
ka: ძლიერი თავსხმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
ka: ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი სეტყვასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
ka: ყინულის კრისტალები

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
ka: ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
ka: ზრდადი ღრუბელი

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
ka: მსუბუქი ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
ka: მსუბუქი გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
ka: მსუბუქი გადაციებული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
ka: მსუბუქი წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
ka: მსუბუქი თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
ka: მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
ka: მსუბუქი თოვლის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
ka: მსუბუქი თავსხმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
ka: ხილული ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
ka: ძირითადად ნათელი

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
ka: ძირითადად მზიანი

[ctx: weather condition]
en: Mist
ka: ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
ka: შერეული წვიმა და ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
ka: შერეული წვიმა და თოვლის შხაპი

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
ka: უმეტესად ღრუბლიანი

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
ka: ანგარიშის გარეშე

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: Rain
ka: წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
ka: წვიმა და თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
ka: ბოლოდროინდელი ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
ka: ბოლოდროინდელი მტვრის ან ქვიშის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
ka: ბოლოდროინდელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
ka: ბოლოდროინდელი გადაცილებული ნალექი

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
ka: ბოლოდროინდელი სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
ka: ბოლოდროინდელი წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
ka: ბოლოდროინდელი წვიმა და თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
ka: ბოლოდროინდელი თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
ka: ბოლოდროინდელი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
ka: ბოლოდროინდელი თავსხმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
ka: ბოლოდროინდელი ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
ka: ბოლოდროინდელი ჭექა-ქუხილი სეტყვასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
ka: ბოლოდროინდელი ჭექა-ქუხილი ძლიერ სეტყვასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
ka: ბოლოდროინდელი ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
ka: ბოლოდროინდელი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
ka: მტვრის ან ქვიშის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
ka: ძლიერი მტვრის ან ქვიშის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
ka: მსუბუქი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Smoke
ka: კვამლი

[ctx: weather condition]
en: Snow
ka: თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
ka: თოვლის კრისტალები

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
ka: თოვლის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Squalls
ka: ძლიერი ქარი

[ctx: weather condition]
en: Sunny
ka: მზიანი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
ka: ჭექა-ქუხილი სეტყვასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
ka: ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with light rainshowers
ka: ჭექა-ქუხილი მსუბუქ წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with heavy rainshowers
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერი მტვრის ან ქვიშის ქარიშხალით

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
ka: ჭექა-ქუხილი ნალექის გარეშე

[ctx: weather condition]
en: Tornado
ka: ტორნადო

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
ka: რამდენიმე ღრუბელი

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
ka: რამდენიმე ქარის უეცარი დაბერვა

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
ka: რამდენიმე ყინულის მარცვლებთან შერეული ქარის უეცარი დაბერვა

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
ka: რამდენიმე ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
ka: რამდენიმე ქარის უეცარი დაბერვა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
ka: რამდენიმე ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
ka: რამდენიმე შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
ka: რამდენიმე შხაპი ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
ka: რამდენიმე შხაპი ან ჭექა-ქუხილი წვიმით

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
ka: რამდენიმე შხაპი ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
ka: რამდენიმე ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
ka: რამდენიმე ჭექა-ქუხილი წვიმით

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
ka: მზისა და ღრუბლის ნაზავი

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
ka: თოვლიანი ქარბორბალა

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
ka: ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლისა და ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
ka: გადაციებული ჟინჟღლისა და წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
ka: გადაციებული ჟინჟღლის ან წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
ka: ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
ka: ქარის უეცარი დაბერვის შანსი, ზოგჯერ ძლიერის

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
ka: ყინულის მარცვლებიანი ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
ka: ყინულის მარცვლების ან ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
ka: წვიმის შხაპების ან ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
ka: წვიმიანი ჭექა-ქუხილის ან ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
ka: გადაციებული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
ka: გადაციებულ წვიმის ან თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
ka: მსუბუქი თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
ka: მსუბუქი თოვლისა და ქარბუქის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული გადაციებული ჟინჟლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული ყინულის მარცვლების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული გადაციებული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
ka: მსუბუქი თოვლის ან ყინულის მარცვლების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
ka: მსუბუქი თოვლის ან წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
ka: მსუბუქი სველი თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
ka: წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
ka: წვიმაში შერეული თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
ka: გადაციებულ წვიმის ან ჟინჟღვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
ka: გადაციებულ წვიმის ან წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
ka: წვიმის ან თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
ka: წვიმის შხაპების ან ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
ka: წვიმის შხაპების ან სველი ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
ka: ძალიან ძლიერი ჭექა-ქუხილის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
ka: შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
ka: ხანდახან ძლიერი შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
ka: ჭექა ქუხილის ან ხანდახან ძლიერი შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
ka: ჭექა ქუხილის ან ხანდახან ძლიერი შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
ka: სხაპების

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
ka: ჭექა ქუხილის ან შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
ka: ჭექა ქუხილის ან შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
ka: თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
ka: თოვლისა და ქარბუქის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
ka: თოვლში შერეული გადაციებული ჟინჟლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
ka: თოვლში შერეული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
ka: თოვლის ან წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
ka: თოვლიანი გრიგალის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
ka: ჭექა ქუხილის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
ka: ჭექა ქუხილის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
ka: ჭექა-ქუხილი და შესაძლო სეტყვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
ka: სველი ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
ka: სველი ქარის უეცარი დაბერვის შანსი, ზოგჯერ ძლიერის

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
ka: წვიმის შხაპების ან სველი ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
ka: სველი თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
ka: წვიმაში შერეული სველი თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
ka: სველი თოვლის ან წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Clear
ka: სუფთა ცა

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
ka: მოიწმინდება

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: Partly cloudy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: Mainly cloudy
ka: ძირითადად მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
ka: ღრუბლიანი პერიოდები

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
ka: ღრუბლიანი, მზიანი პერიოდებით

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
ka: ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
ka: გადაციებულ ჟინჟღლში შერეული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
ka: წვიმასთან შერეული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
ka: ჟინჟღლი ან გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
ka: ჟინჟღლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
ka: ქარის უეცარი ამოვარდნა

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
ka: ქარის უეცარი ამოვარდნა, ზოგჯერ ძლიერის

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
ka: ქარის უეცარი ამოვარდნა, ზოგჯერ ძლიერის, ან წვიმის შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
ka: ყინულის მარცვლებიანი ქარის უეცარი ამოვარდნა

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
ka: ყინულის მარცვლები ან ქარის უეცარი ამოვარდნა

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
ka: ყინულის მარცვლები ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
ka: ქარბორბალები ან ქარის უეცარი ამოვარდნა

[ctx: weather forecast]
en: Fog
ka: ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
ka: ნისლის განვითარება

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
ka: ნისლის გაფანტვა

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
ka: აქა-იქ ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
ka: გაყინული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
ka: გაყინული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული თოვლ

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
ka: გადაციებული წვიმა ან ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
ka: გადაციებული წვიმა ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
ka: გადაციებული წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
ka: ყინულოვანი ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
ka: ყინულწარმომქმნელი ნისლის განვითარება

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
ka: ყინულწარმომქმნელი ნისლის გაფანტვა

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets
ka: ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with freezing rain
ka: გადაციებულ წვიმასთან შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with snow
ka: თოვლში შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or freezing rain
ka: ყინულის მარცვლები ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or snow
ka: ყინულის მარცვლები ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
ka: მზარდი ღრუბლიანობა

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
ka: მზარდი ღრუბლები

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
ka: მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
ka: მსუბუქი თოვლი და ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
ka: მსუბუქი თოვლი და ქარბუქი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
ka: მსუბუქი თოვლისა და ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული გადაციებული ჟინჟლი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
ka: მსუბუქ თოვლში შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
ka: მსუბუქი თოვლი ან გადაციებული ჟინჟლი

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
ka: მსუბუქი თოვლი ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
ka: მსუბუქი თოვლი ან ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
ka: მსუბუქი თოვლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
ka: მსუბუქი სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
ka: მსუბუქი სველი თოვლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
ka: ლოკალური თოვლიანი გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
ka: თითქმის თოვლიანი ქარბორბალა

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
ka: ჟინჟღლის პერიოდები

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
ka: ჟინჟღლის პერიოდები, გადაციებულ ჟინჟღლთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
ka: ჟინჟღლის პერიოდები, წვიმასთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
ka: პერიოდული ჟინჟღლი ან გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
ka: პერიოდული ჟინჟღლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
ka: პერიოდული გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
ka: პერიოდული გადაციებული ჟინჟღლი ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
ka: პერიოდული გადაციებული ჟინჟღლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლებში შერეული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმაში შერეული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმაში შერეული გადაციებული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმა ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with freezing rain
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლებში შერეული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with snow
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლებში შერეული გადაციებული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or freezing rain
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or snow
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
ka: პერიოდული მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
ka: პერიოდული მსუბუქი თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
ka: პერიოდული მსუბუქი თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი და გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
ka: პერიოდული მსუბუქი თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
ka: პერიოდული გადაციებულ ჟინჟღლში შერეული მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმაში შერეული მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლებში შერეული მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
ka: პერიოდული წვიმაში შერეული მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
ka: პერიოდული გადაციებულ ჟინჟღლი ან მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმა ან მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები ან მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
ka: პერიოდული წვიმა ან მსუბუქი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
ka: პერიოდული მსუბუქი სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
ka: პერიოდული წვიმაში შერეული მსუბუქი სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
ka: პერიოდული წვიმა ან მსუბუქი სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
ka: პერიოდული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმაში შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
ka: პერიოდული თოვლში შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
ka: პერიოდული წვიმა ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებული წვიმა ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
ka: პერიოდული წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
ka: პერიოდული წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
ka: პერიოდული წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
ka: პერიოდული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
ka: პერიოდული თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
ka: პერიოდული თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი და გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
ka: პერიოდული თოვლი და გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
ka: პერიოდული გადაციებულ ჟინჟღლში შერეული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმაში შერეული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლებში შერეული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
ka: პერიოდული წვიმაში შერეული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
ka: პერიოდული გადაციებულ ჟინჟღლი ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
ka: პერიოდული გადაციებულ წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
ka: პერიოდული ყინულის მარცვლები ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
ka: პერიოდული წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
ka: პერიოდული სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
ka: პერიოდული წვიმაში შერეული სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
ka: პერიოდული წვიმა ან სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain
ka: წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა, გადაციებულ წვიმასთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა, თოვლთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
ka: ხანდახან ძლიერი წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
ka: გადაციებულ წვიმაში შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
ka: წვიმაში შერეული თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
ka: წვიმა ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
ka: გადაციებულ წვიმა ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
ka: წვიმა ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
ka: წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
ka: წვიმა ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
ka: რამდენიმე ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Showers
ka: შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
ka: ხანდახან მძიმე შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
ka: ხანდახან მძიმე შხაპები ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
ka: ხანდახან მძიმე შხაპები ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
ka: შხაპები ან ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
ka: შხაპები ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
ka: შხაპები ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
ka: კვამლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow
ka: თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
ka: თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
ka: თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი და გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
ka: თოვლი და გრიგალი

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
ka: ხანდახან მძიმე თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
ka: ხანდახან მძიმე თოვლი და ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
ka: ხანდახან მძიმე თოვლი და თოვლიანი ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
ka: ხანდახან ძლიერი თოვლი, ჟინჟღლში შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
ka: ხანდახან ძლიერი თოვლი, გადაციებულ წვიმასთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
ka: ხანდახან ძლიერ თოვლში შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
ka: ხანდახან ძლიერი თოვლი, წვიმასთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
ka: ხანდახან ძლიერი თოვლი ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
ka: ხანდახან ძლიერ თოვლი ან ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
ka: ხანდახან ძლიერი თოვლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
ka: თოვლში შერეული გადაციებული ჟინჟლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
ka: თოვლში შერეული გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
ka: თოვლში შერეული ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
ka: თოვლში შერეული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
ka: გადაციებულ ჟინჟღლი ან თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
ka: თოვლი ან გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
ka: თოვლი ან ყინულის მარცვლები

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
ka: თოვლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
ka: თოვლიანი გრიგალის

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
ka: მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: Mainly sunny
ka: ძირითადად მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
ka: მზიანი და ღრუბლიანი პერიოდები

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
ka: ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
ka: ჭექა-ქუხილი და შესაძლო სეტყვა

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
ka: ხანდახან ძლიერი რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
ka: ხანდახან ძლიერი რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპი

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
ka: რამდენიმე სველი ქარის უეცარი დაბერვა ან წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
ka: სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
ka: ხანდახან სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
ka: ხანდახან სველი თოვლი, წვიმასთან შერეული

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
ka: წვიმასთან შერეული სველი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
ka: სველი თოვლი ან წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Windy
ka: ქარიანი

[ctx: Short for Today]
en: Today
ka: დღეს

[ctx: Short for Tonight]
en: Tonight
ka: ამაღამ

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from BBC Weather
ka: მონაცემები BBC ამინდიდან

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
ka: შაბ

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
ka: მზე

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
ka: მოუ

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
ka: სამ

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
ka: ოთხ

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
ka: ხუთ

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
ka: პარ

[ctx: credit line, don't change name!]
en: Source: Deutscher Wetterdienst
ka: წყარო: Deutscher Wetterdienst

en: N/A
ka: შეუსაბამო

en: day
ka: დღე

[ctx: Short for tonight]
en: nite
ka: ღამე

[ctx: Short for night, appended to the end of the weekday]
en: nt
ka: ღამე

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
ka: ტრეისი

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from Environment and Climate Change Canada
ka: მონაცემები კანადის გარემოს დაცვის სერვისიდან

[ctx: credit line, keep string short)]
en: Data from NOAA National Weather Service
ka: მონაცემები NOAA-ის ნაციონალური ამინდის სერვისისგან

[ctx: Separator between forecast conditions that follow a temporal sequence (ex. "Rain then Sunny")]
note: i18n: The forecast summary can include several single conditions that follow a temporary sequence, separated by " then ". Also include spaces if necessary. If there is no suitable separtor, a sentence separator might do.
en:  then
ka:  მაშინ

[ctx: weather condition]
en: few clouds
ka: აქა-იქ ღრუბლები

[ctx: weather condition]
en: overcast
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: haze
ka: თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
ka: ნისლი ყინულით

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
ka: მსუბუქი ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
ka: ძლიერი ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
ka: გაყინული ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: rain
ka: წვიმა

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
ka: საშუალო წვიმა

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
ka: მსუბუქი ყინვა, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
ka: გაყინული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
ka: მსუბუქი წვიმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
ka: ძლიერი წვიმა, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: snow
ka: თოვლი

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
ka: საშუალო თოვლი

[ctx: weather condition]
en: showers
ka: შხაპები

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
ka: მსუბუქი თოვლი წვიმის შხაპებით

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
ka: ძლიერი თოვლი წვიმის შხაპებით

[ctx: weather condition]
en: snow showers
ka: თოვლის წვიმა

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather condition]
en: n/a
ka: მიუწვდომელია

en: Day
ka: დღე

en: Night
ka: ღამე

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
ka: აქა-იქ ღრუბლები

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
ka: აქა-იქ ღრუბლები და ნიავი

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
ka: აქა-იქ ღრუბლები და ქარი

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
ka: აქა-იქ ღრუბლები და ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
ka: მტვრიანი ქარი

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
ka: ქვიშიანი ქარი

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
ka: ახლომახლს თოვლიანი ქარბუქია

[ctx: weather condition]
en: Breezy
ka: ნიავი

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
ka: მოწმენდილი და ნიავიანი

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
ka: სუფთა ცა თხელი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
ka: ჟინჟღლიანი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
ka: ჟინჟღლიანი ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
ka: ჟინჟღლიანი ყინურის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
ka: ჟინჟღლიანი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
ka: მტვრის /ქვიშის მორევები

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
ka: მტვერი/ქვიშის მორევები სიახლოვეს

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
ka: მტვრის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
ka: მტვრის ქარიშხალი სიახლოვეს

[ctx: weather condition]
en: Fair
ka: ნორმალური

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
ka: მოწმენდილი და ნიავიანი

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
ka: მოწმენდილი და ქარიანი

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
ka: მოწმენდილი თხელი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
ka: ნისლი სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
ka: ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
ka: გადაციებული ჟინჟღლი ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
ka: გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
ka: გადაციებული ჟინჟღლი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
ka: გაყინული ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
ka: გადაციებული ნისლი ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
ka: გადაციებული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
ka: გადაციებული წვიმა ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
ka: გადაციებული წვიმა, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
ka: გადაციებული წვიმა, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
ka: ძაბრის ფორმის ღრუბელი ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
ka: სეტყვის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
ka: ძლიერი ჟინჟღლი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
ka: ძლიერი ჟინჟღლი ნისლით/ბურუსით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
ka: ძლიერი ჟინჟღლი ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
ka: ძლიერი ჟინჟღლი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
ka: ძლიერი მტვრის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
ka: ძლიერი გადაციებული ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
ka: ძლიერი გადაციებული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
ka: ძლიერი გადაციებული წვიმა, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
ka: ძლიერი გადაციებული წვიმა, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
ka: ძლიერი ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
ka: ძლიერი ჟინჟღლი ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
ka: ძლიერი წვიმა ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
ka: ძლიერი წვიმა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
ka: ძლიერი წვიმა ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
ka: ძლიერი გადაციებული წვიმა, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
ka: ძლიერი წვიმა ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
ka: ძლიერი თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
ka: ძლიერი თავსხმა წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
ka: ძლიერი წვიმა, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
ka: ძლიერი ქვიშის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
ka: ძლიერი თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
ka: ძლიერი თავსხმა წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
ka: ძლიერი თავსხმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
ka: ძლიერი თავსხმა თოვლი, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
ka: ძლიერი თავსხმა თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
ka: ძლიერი მცირე სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
ka: ძლიერი ქარბუქი, თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
ka: ძლიერი თოვლი, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
ka: ძლიერი თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
ka: ძლიერი გადაციებული ჟინჟღლი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
ka: ძლიერი თოვლი, გადაციებული წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
ka: ძლიერი თოვლის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
ka: ძლიერი თოვლი, ნამქერი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
ka: ძლიერი თოვლი, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
ka: ძლიერი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
ka: ძლიერი თოვლი, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
ka: ძლიერი თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი და ქარი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი სეტყვით

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი სეტყვით, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი სეტყვით, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი სეტყვით, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი, წვიმა, პატარა სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი, თვლი

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
ka: ჟინჟღლი ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
ka: ყინულის მარცვლები ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
ka: წვიმა ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
ka: მსუბუქი გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
ka: მსუბუქი გადაციებული ჟინჟღლი თვლით

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
ka: მსუბუქი გადაციებული ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
ka: მსუბუქი გადაციებული წვიმა წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
ka: მსუბუქი გადაციებული წვიმა თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
ka: მსუბუქი ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
ka: მსუბუქი ყინულის მარცვლები, წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
ka: მსუბუქი წვიმა და ნიავი

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
ka: მსუბუქი წვიმა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
ka: მსუბუქი წვიმა ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
ka: მსუბუქი გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
ka: მსუბუქი გადაციებული წვიმა წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
ka: მსუბუქი ყინულის მარცვლები, წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
ka: მსუბუქი წვიმა თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
ka: მსუბუქი წვიმის შხაპები ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
ka: მსუბუქი თავსხმა თოვლი, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
ka: მსუბუქი თავსხმა თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
ka: მსუბუქი მცირე სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
ka: მსუბუქი თოვლიანი ქარბუქი და თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
ka: მსუბუქი თოვლიანი ქარბუქი და თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
ka: მსუბუქი ჟინჟღლიანი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
ka: მსუბუქი თოვლი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
ka: მსუბუქი თოვლი ნისლით/ბურუსით

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
ka: მსუბუქი თოვლი ან გადაციებული ჟინჟლი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
ka: მსუბუქი თოვლი გადაციებული წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
ka: მსუბუქი თოვლის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
ka: მსუბუქი თოვლი, ნამქერი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
ka: მსუბუქი თოვლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
ka: მსუბუქი თოვლის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
ka: მსუბუქი თავსხმა თოვლი, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
ka: მსუბუქი თავსხმა თოვლი, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმით და სეტყვით

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმით, სეტყვით და ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმით, სეტყვით და ნისლით/ბურუსით

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმით, სეტყვით და თხელი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი წვიმით და თხელი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი, წვიმა, პატარა სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
ka: მსუბუქი ჭექა-ქუხილი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
ka: მტვრის ქარბუქი

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
ka: ქვიშის ქარბუქი

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
ka: თოვლი, ქარბუქი

[ctx: weather condition]
en: Mostly Clear
ka: უმეტესად მოწმენდილი

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
ka: უმეტესად ღრუბლიანი და ნიავი

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
ka: უმეტესად ღრუბლიანი და ქარიანი

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
ka: უმეტესად ღრუბლიანი, მსუბუქი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Overcast
ka: მოღრუბლული

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
ka: მოღრუბლული და ნიავი

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
ka: მოღრუბლული და ქარი

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
ka: მოღრუბლული და თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
ka: ნაწილობრივი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
ka: ნაწილობრივი ნისლი სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული და ნიავი

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული და ქარი

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული და თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Patchy Freezing Fog
ka: აქა-იქ გადაციებული ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
ka: აქა-იქ ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
ka: აქა-იქ ნისლი, სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
ka: წვიმა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
ka: წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
ka: გადაციებული წვიმა წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
ka: წვიმა ყინულის მარცვლებით

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
ka: წვიმის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
ka: წვიმის შხაპები, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
ka: თავსხმა წვიმები სიახლოვეს

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
ka: წვიმის შხაპები სიახლოვეში, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
ka: წვიმიანი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Sand
ka: ქვიშა

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
ka: ქვიშის ქარიშხალი

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
ka: ქვიშის ქარიშხალი სიახლოვეს

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
ka: არაღრმა ნისლი სიახლოვეს

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
ka: სეტყვის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
ka: წვიმის შხაპები სიახლოვეში, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
ka: შხაპები სიახლოვეში, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
ka: შხაპები სიახლოვეში, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
ka: თავსხმა წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
ka: თავსხმა წვიმა სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
ka: თავსხმა წვიმა სიახლოვეში, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
ka: თოვლის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
ka: თოვლის შხაპები, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
ka: თოვლის შხაპები, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
ka: მცირე სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
ka: ძლიერი ქარბუქი, თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
ka: ჟინჟღლიანი თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
ka: თოვლი ნისლით

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
ka: თოვლი ნისლით/ბურუსით

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლი თოვლით

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
ka: თოვლი გადაციებული წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
ka: თოვლი, ნამქერი

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
ka: თოვლი წვიმით

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
ka: თოვლის შხაპები

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
ka: თოვლის სხაპები, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
ka: თოვლის სხაპები, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
ka: თოვლის შხაპები სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
ka: თოვლის შხაპები სიახლოვეში, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
ka: თოვლის შხაპები სიახლოვეში, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
ka: ჭექა-ქუხილი წვიმასთან ერთად, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
ka: ჭექა-ქუხილი სეტყვასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
ka: ჭექა-ქუხილი სეტყვით, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი ნისლი ახლომახლოს

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი ნისლი ახლომახლოს, სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, სეტყვა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, სეტყვა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, სეტყვა, მსუბუქი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
ka: ჭექა-ქუხილი ძლიერ წვიმასთან ერთად, მსუბუქი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
ka: ჭექა-ქუხილი, ყინულის მარცვლები

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, სეტყვა, თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, სეტყვა, ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, სეტყვა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, მსუბუქი წვიმა, სეტყვა, თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
ka: ჭექა-ქუხილი სიახლოვეში, თხელი ნისლი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
ka: ჭექა-ქუხილი, წვიმა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი, წვიმა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
ka: ჭექა-ქუხილი, წვიმა, სეტყვა, ნისლი/ბურუსი

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
ka: ჭექა-ქუხილი, წვიმა, მცირე სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
ka: ჭექა-ქუხილის შხაპები სიახლოვეში

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
ka: ჭექა-ქუხილის შხაპები სიახლოვეში, სეტყვა

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
ka: ჭექა-ქუხილი, მცირე სეტყვა/თოვლის ფიფქები

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
ka: ჭექა-ქუხილი, თოვლი

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
ka: წყლის ქარბორბალა/ტორნადო

[ctx: weather condition]
en: Windy
ka: ქარიანი

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
ka: ყინულის კრისტალები

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
ka: ვულკანური ფერფლი

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
ka: წყლის ქარბორბალა

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
ka: გადაციებული მტვერი

[ctx: weather forecast]
en: Frost
ka: სუსხი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
ka: ჭექა ქუხილის მცირედი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
ka: ჭექა-ქუხილის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
ka: მოსალოდნელი ჭექაქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
ka: ძლიერი ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow/Sleet
ka: თოვლის/ჭყაპის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
ka: თოვლის/ჭყაპის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
ka: თოვლი/ჭყაპი მოსალოდნელია

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
ka: თოვლი/ჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Sleet
ka: წვიმის/ჭყაპის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
ka: ჭყაპის/წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
ka: წვიმა/ჭყაპი სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
ka: წვიმა/ჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Freezing Rain
ka: წვიმის/გადაციებული წვიმის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
ka: წვიმის/გადაციებული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
ka: გადაციებული წვიმა/წვიმა სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
ka: წვიმა/გადაციებული წვია

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix Likely
ka: დიდი შანსია წვიმის თოვლით

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
ka: თოვლი წვიმით

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლის მცირედი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
ka: გადაციებული ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
ka: გადაციებული ჟინჟღლი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Rain
ka: გადაციებული წვიმის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
ka: გადაციებული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
ka: გადაციებული წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
ka: გადაციებული წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Snow
ka: წვიმის/თოვლის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
ka: წვიმის/თოვლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
ka: წვიმა/თოვლი სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
ka: წვიმა/თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow
ka: თოვლის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
ka: მოსალოდნელი თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
ka: თოვლი მოსალოდნელია

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
ka: თოვლი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Flurries
ka: ქარის უეცარი დაბერვის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
ka: ქარის უეცარი დაბერვის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
ka: ქარის უეცარი ამოვარდნის დიდი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow Showers
ka: თოვლის შხაპების ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
ka: თოვლის შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
ka: თოვლის შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
ka: თოვლის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Drizzle
ka: ჟინჟღლის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
ka: ჟინჟღლის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
ka: ჟინჟღლი სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain
ka: წვიმის ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
ka: წვიმის შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
ka: წვიმა სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
ka: თავსხმა წვიმა

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain Showers
ka: წვიმის შხაპების ოდნავი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
ka: წვიმის შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
ka: წვიმის შხაპები სავარაუდოდ

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
ka: წვიმის შხაპები

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
ka: ჭყაპი

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
ka: გაყინული ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
ka: ყინულოვანი ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Haze
ka: თხელი ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
ka: ქვიშიანი ქარი

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
ka: მტვრიანი ქარი

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
ka: ქარბუქი

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
ka: მკვრივი ნისლი

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
ka: ზუზუნა ქარი

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
ka: ნიავი

[ctx: weather forecast]
en: Cold
ka: ცივი

[ctx: weather forecast]
en: Hot
ka: ცხელი

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
ka: უმეტესად ღრუბლიანი

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
ka: ნაწილობრივ მოღრუბლული

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
ka: უმეტესად მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: Partly Sunny
ka: ნაწილობრივ მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
ka: მზარდი ღრუბლები

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
ka: ხდება ღრუბლიანი

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
ka: თანდათანობითი მოწმენდა

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
ka: მოგვიანებით მოწმენდა

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
ka: შემცირებადი ღრუბლები

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
ka: ხდება მზიანი

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
ka: უმეტესად მოწმენდილი

[ctx: weahter forecast]
en: Showers And Thunderstorms
ka: შხაპები ან ჭექა-ქუხილი

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Showers And Thunderstorms
ka: ჭექა-ქუხილის მცირედი შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Chance Showers And Thunderstorms
ka: ჭექა-ქუხილის ან შხაპების შანსი

[ctx: weather forecast]
en: Showers And Thunderstorms Likely
ka: მოსალოდნელი ჭექაქუხილი და თავსხმა წვიმა
