plasma-workspace - en to ka translation catalogue (68 entries)

en: Open with %1
ka: %1-ით გახსნა

en: Open with…
ka: გამხსნელი პროგრამა…

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

en: &Copy
ka: &კოპირება

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
ka: მდებარეობის კოპირება

en: Properties
ka: პარამეტრები

en: Toggle do not disturb
ka: არ შემაწუხოს რეჟიმის გადართვა

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications Off
ka: შეტყობინებები გამორთულია

[ctx: OSD popup, keep short]
en: Notifications On
ka: შეტყობინებები ჩართულია

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ka: ბმულის მისამართის კოპირება

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
ka: კოპირება

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

en: Do not disturb
ka: არ შემაწუხო

en: For 1 hour
ka: 1 საათით

en: For 4 hours
ka: 4 საათით

en: Until this evening
ka: საღამომდე

en: Until tomorrow morning
ka: ხვალ დილამდე

en: Until Monday
ka: ორშაბაათამდე

en: Until manually disabled
ka: სანამ ხელით არ გამოვრთავ

[ctx: Do not disturb until date]
en: Automatically ends: %1
ka: ავტომატურად სრულდება: %1

[ctx: Do not disturb until app has finished (reason)]
en: While %1 is active (%2)
ka: სანამ %1 აქტიურია (%2)

[ctx: Do not disturb until app has finished]
en: While %1 is active
ka: სანამ %1 აქტიურია

[ctx: Do not disturb because external mirrored screens connected]
en: Screens are mirrored
ka: ეკრანები სარკისებურია

en: Close Group
ka: ჯგუფის ადხურვა

en: Show Fewer
ka: ნაკლების ჩვენება

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
ka: კიდევ %1-ის ჩვენება

en: No unread notifications
ka: წაუკითხავი შეტყოვინებების გარეშე

en: Notification service not available
ka: შეტყობინებების სერვისი მიუწვდოელია

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
ka: შეტყობინებები ამჟამად მოწოდებულია '%1 %2'-ის მიერ

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
ka: %1 %2-დან

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ka[0]: %2 %1 ფაილიდან
ka[1]: %2 %1 ფაილიდან

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
ka[0]: %1 საქაღალდე %2-დან
ka[1]: %1 საქაღალდე %2-დან

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ka[0]: %2 %1 -დან ჩანაწერი
ka[1]: %2 %1 -დან ჩანაწერი

en: %1 file | %1 files
ka[0]: %1 ფაილი
ka[1]: %1 ფაილი

en: %1 folder | %1 folders
ka[0]: %1 საქაღალდე
ka[1]: %1 საქაღალდე

en: %1 item | %1 items
ka[0]: %1 ჩანაწერი
ka[1]: %1 ჩანაწერი

[ctx: Bytes per second]
en: %1/s
ka: %1/წმ

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
ka: დეტალები

[ctx: Resume paused job]
en: Resume
ka: გაგრძელება

[ctx: Pause running job]
en: Pause
ka: შეჩერება

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
ka: _გაუქმება

en: More Options…
ka: მეტი პარამეტრი…

en: Open
ka: გახსნა

en: %1 running job | %1 running jobs
ka[0]: %1 გაშვებული დავალება
ka[1]: %1 გაშვებული დავალება

en: %1 running job (%2%) | %1 running jobs (%2%)
ka[0]: %1 გაშვებული დავალება (%2%)
ka[1]: %1 გაშვებული დავალება (%2%)

en: %1 unread notification | %1 unread notifications
ka[0]: %1 წაუკითხავი შეტყობინება
ka[1]: %1 წაუკითხავი შეტყობინება

en: Do not disturb until %1; middle-click to exit now
ka: არ შემაწუხო %1-მდე; ახლა გასასვლელად შუა-წკაპი გამოიყენეთ

en: Do not disturb mode active; middle-click to exit
ka: რეჟიმი "არ შემაწუხოთ" აქტიურია. გასასვლელად შუა წკაპი გამოიყენეთ

en: Middle-click to enter do not disturb mode
ka: შუა წკაპი "არ შემაწუხოთ" რეჟიმში გადასასვლელად

en: Clear All Notifications
ka: ყველა შეტყობინების გასუფთავება

en: &Configure Event Notifications and Actions…
ka: &მოვლენების შეტყობინებებისა და ქმედებების მორგება…

[ctx: Notification was added less than a minute ago, keep short]
en: Just now
ka: ახლა

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1 min ago | %1 min ago
ka[0]: %1 წუთის წინ
ka[1]: %1 წუთის წინ

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining | %1 s remaining
ka[0]: დარჩენილია %1 წამი
ka[1]: დარჩენილია %1 წამი

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1 min remaining | %1 min remaining
ka[0]: დარჩენილია %1 წუთი
ka[1]: დარჩენილია %1 წუთი

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1 h remaining | %1 h remaining
ka[0]: დარჩენილია %1 საათი
ka[1]: დარჩენილია %1 საათი

en: Configure
ka: მორგება

[ctx: Opposite of minimize]
en: Restore
ka: აღდგენა

en: Minimize
ka: ჩაკეცვა

en: Close
ka: დახურვა

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
ka: %1 (შეჩერებულია)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
ka: %1 (შეცდომა)

en: Job Failed
ka: დავალების შეცდომა

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
ka: %1 (დასრულებულია)

en: Job Finished
ka: დავალება დასრულებულია

[ctx: Reply to message]
en: Reply
ka: პასუხი

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
ka: აკრიფეთ პასუხი…

[ctx: @action:button]
en: Send
ka: გაგზავნა
