plasma-workspace - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
ka: ვირტუალური კლავიატურების კონფიგურაცია...

en: Virtual Keyboard: unavailable
ka: ვირტუალური კლავიატურა: მიუწვდომელია

en: Virtual Keyboard: disabled
ka: ვირტუალური კლავიატურა: გამორთულია

en: Show Virtual Keyboard
ka: ვირტუალური კლავიატურის ჩვენება

en: Virtual Keyboard: visible
ka: ვირტუალური კლავიატურა: ჩანს

en: Virtual Keyboard: enabled
ka: ვირტუალური კლავიატურა: ჩართული
