plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
ka: ვიჯეტების საქაღალდის (%1) ხატულის შექმნის შეცდომა

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
ka: ვიჯეტის სამუშაო მაგიდის ფაილის "%1"-დან "%2"-მდე კოპირების შეცდომა

en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

en: Properties for %1
ka: %1-ის თვისებები

en: Properties
ka: თვისებები
