plasma-workspace - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: General
ka: ძირითადი

en: Calendar version:
ka: კალენდრის ვერსია:

en: Show week numbers
ka: კვირის რიცხვის ჩვენება

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
ka: მოკლე ვერსია:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
ka: დღის რიცხვის ჩვენება

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
ka: კვირის რიცხვის ჩვენება
