plasma-workspace - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Show seconds hand
ka: წამების ისრის ჩვენება

en: General:
ka: ზოგადი:

en: Show time zone
ka: დროის სარტყლის ჩვენება

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
ka: მიმდინარე დროა :%1. მიმდინარე თარიღია: %2
