plasma-workspace - en to ja translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
ja: 仮想キーボードを設定...

en: Virtual Keyboard: unavailable
ja: 仮想キーボード: 利用できません

en: Virtual Keyboard: disabled
ja: 仮想キーボード: 無効

en: Show Virtual Keyboard
ja: 仮想キーボードを表示

en: Virtual Keyboard: visible
ja: 仮想キーボード: 表示中

en: Virtual Keyboard: enabled
ja: 仮想キーボード: 有効
