plasma-workspace - en to is translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
is: Grunnstilla sýndarlyklaborð...

en: Virtual Keyboard: unavailable
is: Sýndarlyklaborð: ekki tiltækt

en: Virtual Keyboard: disabled
is: Sýndarlyklaborð: óvirkt

en: Show Virtual Keyboard
is: Sýna sýndarlyklaborð

en: Virtual Keyboard: visible
is: Sýndarlyklaborð: sýnilegt

en: Virtual Keyboard: enabled
is: Sýndarlyklaborð: virkjað
