plasma-workspace - en to is translation catalogue (6 entries)

en: General
is: Almennt

en: Calendar version:
is: Útgáfa dagatals:

en: Show week numbers
is: Sýna vikunúmer

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
is: Þjöppuð útgáfa:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
is: Sýna mánaðardag

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
is: Sýna vikunúmer
