plasma-workspace - en to ie translation catalogue (6 entries)

en: Open Containing Folder
ie: Aperter li contenent fólder

en: Spreadsheets
ie: Folies de calculation

en: Presentations
ie: Presentationes

en: Folders
ie: Fólderes

en: Documents
ie: Documentes

en: Texts
ie: Textus
