plasma-workspace - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
id: Buka Folder Konten

en: Images
id: Gambar

en: Videos
id: Video

en: Spreadsheets
id: Lembar-Sebar

en: Presentations
id: Presentasi

en: Folders
id: Folder

en: Documents
id: Dokumen

en: Archives
id: Arsip

en: Texts
id: Teks

en: Files
id: File
