plasma-workspace - en to id translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
id: Konfigurasi Keyboard Virtual...

en: Virtual Keyboard: unavailable
id: Keyboard Virtual: tak tersedia

en: Virtual Keyboard: disabled
id: Keyboard Virtual: dinonfungsikan

en: Show Virtual Keyboard
id: Tampilkan Keyboard Virtual...

en: Virtual Keyboard: visible
id: Keyboard Virtual: terlihat

en: Virtual Keyboard: enabled
id: Keyboard Virtual: difungsikan
