plasma-workspace - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
id: Gagal menciptakan folder ikon widget '%1'

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
id: Gagal menyalin file desktop ikon widget dari '%1' ke '%2'

en: Open Containing Folder
id: Buka Folder Konten

en: Properties for %1
id: Properti untuk %1

en: Properties
id: Properti
