plasma-workspace - en to ia translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
ia: Configura clavieros virtual...

en: Virtual Keyboard: unavailable
ia: Claviero Virtual: non disponibile

en: Virtual Keyboard: disabled
ia: Claviero virtual : disactivate.

en: Show Virtual Keyboard
ia: Monstra Claviero Virtual

en: Virtual Keyboard: visible
ia: Claviero virtual: visibile

en: Virtual Keyboard: enabled
ia: Claviero virtual: activate.
