KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
hu: Olyan helyi mappák és fájlok, hálózati helyek és weboldalak keresése, melyek elérési útja illeszkedik ehhez: :q:.

en: Open %1
hu: %1 megnyitása

en: Launch with %1
hu: Indítás ezzel: %1

en: Go to %1
hu: Ugrás ide: %1

en: Send email to %1
hu: E-mail küldése neki: %1
