plasma-workspace - en to hu translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
hu: Virtuális billentyűzetek beállítása…

en: Virtual Keyboard: unavailable
hu: Virtuális billentyűzet: nem érhető el

en: Virtual Keyboard: disabled
hu: Virtuális billentyűzet: kikapcsolva

en: Show Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzetek megjelenítése

en: Virtual Keyboard: visible
hu: Virtuális billentyűzet: látható

en: Virtual Keyboard: enabled
hu: Virtuális billentyűzet: bekapcsolva
