plasma-workspace - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Use single button for application menu
hu: Egy gomb használata alkalmazásmenüként

en: Show full application menu
hu: Teljes alkalmazásmenü megjelenítése

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
hu: Megnyit egy menüt

en: Search
hu: Keresés

en: Search…
hu: Keresés…
