KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Show seconds hand
hu: Másodpercmutató megjelenítése

en: General:
hu: Általános:

en: Show time zone
hu: Időzóna megjelenítése

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
hu: Pontos idő: %1; aktuális dátum: %2
