plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
hsb: Napohlad

en: Use single button for application menu
hsb: Jenički knefl za meni aplikacije wužiwać

en: Show full application menu
hsb: Cyły meni aplikacije pokazać

en: Search
hsb: Pytać

en: Search…
hsb: Pytać...
