krunner_locationsrunner - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
hi: :q: से मेल खाने वाले स्थानीय निर्देशिकाओं और फाइलों, नेटवर्क स्थानों और इंटरनेट साइटों को ढूँढता है।

en: Open %1
hi: खोलें %1

en: Launch with %1
hi: %1 के साथ खोलें

en: Go to %1
hi: पर जाएं %1

en: Send email to %1
hi: %1 पर ईमेल भेजें
