plasma-workspace - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Local
hi: स्थानीय

en: Timezone
hi: समयक्षेत्र

en: Timezone City
hi: समयक्षेत्र शहर

en: Timezone Continent
hi: समयक्षेत्र महाद्वीप

en: Timezone Country
hi: समयक्षेत्र देश

en: Offset
hi: ऑफसेट

en: Timezone Abbreviation
hi: समयक्षेत्र संक्षेप

en: DateTime
hi: दिनांक समय

en: Latitude
hi: अक्षांश

en: Longitude
hi: देशान्तर

en: Solar
hi: सौर

en: Moon
hi: चन्द्रमा
