plasma-workspace - en to hi translation catalogue (5 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
hi: आभासी कुंजीपटल विन्यस्त करें

en: Virtual Keyboard: unavailable
hi: आभासी कुंजीपटल : अनुपलब्ध

en: Virtual Keyboard: disabled
hi: आभासी कुंजीपटल : अक्षम

en: Virtual Keyboard: visible
hi: आभासी कुंजीपटल : दृश्यमान

en: Virtual Keyboard: enabled
hi: आभासी कुंजीपटल : सक्षम
