plasma-workspace - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: General
hi: सामान्य

en: Calendar version:
hi: कैलेंडर संस्करण:

en: Show week numbers
hi: सप्ताह की क्रमसंख्या दिखाएँ

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
hi: सघन संस्करण

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
hi: मास के दिन दिखाएँ

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
hi: सप्ताह की क्रमसंख्या दिखाएँ
