plasma-workspace - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
hi: दिखावट

en: Use single button for application menu
hi: अनुप्रयोग मेनू के लिए एक ही बटन का प्रयोग करें

en: Show full application menu
hi: संपूर्ण अनुप्रयोग मेन्यू दिखाएँ

en: Search
hi: खोजें

en: Search…
hi: खोजें…
