plasma_wallpaper_image - en to gl translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
gl: Abrir unha imaxe

[ctx: @title:window]
en: Directory with the wallpaper to show slides from
gl: Cartafol co fondo para amosar como unha presentación.

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
gl: Posicionamento:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and cropped
gl: Cambiado de escala e recortado

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
gl: Cambiado de escala

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, keep proportions
gl: Cambiado de escala, mantendo as proporcións

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
gl: Centrado

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
gl: En mosaico

en: Background:
gl: Fondo:

en: Blur
gl: Desenfoque

en: Solid color
gl: Cor sólida

en: Select Background Color
gl: Escoller a cor do fondo

en: Open Wallpaper Image
gl: Abrir a imaxe de fondo

en: Next Wallpaper Image
gl: Seguinte imaxe de fondo

en: Images
gl: Imaxes

[ctx: @action:button the thing being added is an image file]
en: Add…
gl: Engadir…

[ctx: @action:button]
en: Add Wallpaper Image…
gl: Engadir unha imaxe de fondo…

[ctx: @action:button the new things being gotten are wallpapers]
en: Get New…
gl: Obter novidades…

[ctx: @action:button]
en: Get New Wallpaper Images…
gl: Obter novas imaxes de fondo…

en: Open Containing Folder
gl: Abrir o cartafol contedor…

en: Restore wallpaper
gl: Restaurar o fondo

en: Remove Wallpaper
gl: Retirar o fondo

en: This tool allows you to set an image as the wallpaper for the Plasma session.
gl: Esta ferramenta permítelle definir unha imaxe como fondo para a sesión de Plasma.

en: An image file or an installed wallpaper kpackage that you wish to set as the wallpaper for your Plasma session
gl: Un ficheiro de imaxe ou un paquete de fondo instalado que quere definir como fondo para a sesión de Plasma.

en: Specify the fill mode (e.g., stretch, preserveAspectCrop, etc.)
gl: Indicar o modo de enchemento (p. ex. estirar, manter as proporcións e recortar, etc.)

en: There is a stray single quote in the filename of this wallpaper (') - please contact the author of the wallpaper to fix this, or rename the file yourself: %1
gl: Hai unha comiña inglesa (') sen pechar no nome de ficheiro do fondo. Póñase en contacto coa xente autora do fondo para que o solucionen, ou renomee vostede o ficheiro: %1

en: Invalid fill mode specified: %1
gl: Indicouse un modo de enchemento non válido: %1

en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:
gl: Produciuse un erro ao intentar definir o fondo de Plasma:

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the KPackage based %1
gl: Definiuse «%1», baseado en KPackage, como fondo para todos os escritorios.

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the image %1
gl: Definiuse a imaxe «%1» como fondo para todos os escritorios.

en: The file passed to be set as wallpaper does not exist, or we cannot identify it as a wallpaper: %1
gl: O ficheiro indicado para definir como fondo non existe, ou non é posíbel identificalo como fondo: %1

note: i18n people, this isn't a "word puzzle". there is a specific string format for QFileDialog::setNameFilters
en: Media Files
gl: Ficheiros multimedia

en: Order:
gl: Orde:

en: Random
gl: Aleatorio

en: A to Z
gl: Do A ao Z

en: Z to A
gl: Do Z ao A

en: Date modified (newest first)
gl: Data de modificación (de novo a vello)

en: Date modified (oldest first)
gl: Data de modificación (de vello a novo)

en: Group by folders
gl: Agrupar por cartafoles

en: Change every:
gl: Cambiar cada:

en: %1 hour | %1 hours
gl[0]: %1 hora
gl[1]: %1 horas

en: %1 minute | %1 minutes
gl[0]: %1 minuto
gl[1]: %1 minutos

en: %1 second | %1 seconds
gl[0]: %1 segundo
gl[1]: %1 segundos

en: Folders
gl: Cartafoles

[ctx: @action button the thing being added is a folder]
en: Add…
gl: Engadir…

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
gl: Engadir un cartafol…

en: Remove Folder
gl: Retirar o cartafol

en: Open Folder…
gl: Abrir o cartafol…

en: There are no wallpaper locations configured
gl: Non hai localizacións de fondos configuradas.

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as Wallpaper
gl: Definir como fondo

[ctx: @action:inmenu Set as Desktop Wallpaper]
en: Desktop
gl: Escritorio

[ctx: @action:inmenu Set as Lockscreen Wallpaper]
en: Lockscreen
gl: Pantalla de bloqueo

[ctx: @action:inmenu Set as both lockscreen and Desktop Wallpaper]
en: Both
gl: Ambas

[ctx: @info %1 is the dbus error message]
en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:<nl/>%1
gl: Produciuse un erro ao intentar definir o fondo de Plasma:<nl/>%1

en: An error occurred while attempting to open kscreenlockerrc config file.
gl: Produciuse un erro ao intentar abrir o ficheiro de configuración kscreenlockerrc.
