plasma-workspace - en to fi translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
fi: Näyttönäppäimistöasetukset…

en: Virtual Keyboard: unavailable
fi: Näyttönäppäimistö: ei käytettävissä

en: Virtual Keyboard: disabled
fi: Näyttönäppäimistö: poistettu käytöstä

en: Show Virtual Keyboard
fi: Näytä näyttönäppäimistö

en: Virtual Keyboard: visible
fi: Näyttönäppäimistö: näkyvissä

en: Virtual Keyboard: enabled
fi: Näyttönäppäimistö: otettu käyttöön
