plasma-workspace - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
eu: %1(e)(a)n hau bilatu: %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
eu: "%1" web-arakatzaile batean irekitzen du :q: kontsultarekin.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
eu: Bilatu DuckDuckGo-ren «!bang» sintaxia erabiliz

en: Search in private window
eu: Bilatu leiho pribatuan

en: Search in incognito window
eu: Bilatu isileko leihoan
