krunner_locationsrunner - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
et: Kohalike kataloogide ja failide, võrguasukohtade ja internetisaitide leidmine :q: järgi.

en: Open %1
et: Ava asukoht %1

en: Launch with %1
et: Käivita rakendusega %1

en: Go to %1
et: Mine asukohta %1

en: Send email to %1
et: Saada kiri kasutajale %1
