krunner_locationsrunner - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
eo: Trovas lokaj dosierujojn kaj dosierojn, retaj lokoj kaj Interret-retejojn kun vojoj 	kongruantaj kun :q:.

en: Open %1
eo: Malfermi %1

en: Launch with %1
eo: Lanĉi kun %1

en: Go to %1
eo: Iri al %1

en: Send email to %1
eo: Sendi e-poŝton al %1
