plasma-workspace - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Installing software updates and restarting in 1 second | Installing software updates and restarting in %1 seconds
eo[0]: Instalante programarajn ĝisdatigojn kaj restartigante post 1 sekundo
eo[1]: Instalante programarajn ĝisdatigojn kaj restartigante post %1 sekundoj

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
eo[0]: Restartigante post 1 sekundo
eo[1]: Restartigante post %1 sekundoj

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
eo[0]: Elsalutante post 1 sekundo
eo[1]: Elsalutante post %1 sekundoj

en: Installing software updates and shutting down in 1 second | Installing software updates and shutting down in %1 seconds
eo[0]: Instalante programarajn ĝisdatigojn kaj sistemfermonte post 1 sekundo
eo[1]: Instalante programarajn ĝisdatigojn kaj sistemfermonte post %1 sekundoj

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
eo[0]: Malŝaltante post 1 sekundo
eo[1]: Malŝaltante post %1 sekundoj

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
eo[0]: Unu alia uzanto estas aktuale ensalutita. Se la komputilo estas malŝaltita aŭ restartigita, tiu uzanto eble perdos laboron.
eo[1]: %1 aliaj uzantoj estas aktuale ensalutitaj. Se la komputilo estas malŝaltita aŭ restartigita, tiuj uzantoj eble perdos laboron.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
eo: Rekomencinte, la komputilo eniros la ekranon de agordo de firmware.

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eo: Dormi

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep Now
eo: Dormi Nun

en: Hibernate
eo: Pasivumigi

en: Hibernate Now
eo: Pasivumigi Nun

[ctx: @action:button Keep short]
en: Install Updates and Restart
eo: Instali Ĝisdatigojn kaj Rekomenci

en: Restart
eo: Rekomenci

en: Restart Now
eo: Rekomenci Nun

[ctx: @action:button Keep short]
en: Install Updates and Shut Down
eo: Instali Ĝisdatigojn kaj Sistemfermi

en: Shut Down
eo: Fermi sistemon

en: Shut Down Now
eo: Sistemfermi Nun

en: Log Out
eo: Elsaluti

en: Log Out Now
eo: Elsaluti Nun

en: Cancel
eo: Nuligi

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
eo: Plasma farita de KDE
