plasma-workspace - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Local
eo: Loka

en: Timezone
eo: Horzono

en: Timezone City
eo: Horzona Urbo

en: Timezone Continent
eo: Horzona Kontinento

en: Timezone Country
eo: Horzona Lando

en: Offset
eo: Deŝovo

en: Timezone Abbreviation
eo: Horzona Mallongigo

en: DateTime
eo: DatoTempo

en: Latitude
eo: Latitudo

en: Longitude
eo: Longitudo

en: Solar
eo: Suna

en: Moon
eo: Luna
