plasma-workspace - en to eo translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
eo: Agordi Virtualajn Klavarojn...

en: Virtual Keyboard: unavailable
eo: Virtuala Klavaro: nedisponebla

en: Virtual Keyboard: disabled
eo: Virtuala Klavaro: malebligita

en: Show Virtual Keyboard
eo: Montri Virtualan Klavaron

en: Virtual Keyboard: visible
eo: Virtuala Klavaro: videbla

en: Virtual Keyboard: enabled
eo: Virtuala Klavaro: ebligita
