plasma-workspace - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
eo: Malsukcesis krei piktograman dosierujon '%1'

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
eo: Malsukcesis kopii piktogramfenestraĵan labortablodosieron de '%1' al '%2'

en: Open Containing Folder
eo: Malfermi Enhavan Dosierujon

en: Properties for %1
eo: Proprecoj for %1

en: Properties
eo: Proprecoj
