plasma-workspace - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: General
eo: Ĝenerala

en: Calendar version:
eo: Kalendara versio:

en: Show week numbers
eo: Montri semajnonumerojn

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
eo: Kompakta versio:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
eo: Montri tagon de la monato

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
eo: Montri semajnonumeron
