plasma-workspace - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
eo: Apero

en: Use single button for application menu
eo: Uzi unusolan butonon por aplikaĵa menuo

en: Show full application menu
eo: Montri plenan aplikaĵan menuon

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
eo: Malfermi menuon

en: Search
eo: Serĉi

en: Search…
eo: Serĉi…
