krunner_webshortcutsrunner - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
el: Αναζήτηση %1 για %2

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
el: Ανοίγει το «%1» σε ένα περιηγητή ιστού με το ερώτημα :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
el: Αναζήτηση με τη σύνταξη DuckDuckGo bang

en: Search in private window
el: Αναζήτηση σε ιδιωτικό παράθυρο

en: Search in incognito window
el: Αναζήτηση σε παράθυρο «στα κρυφά»
