plasma-workspace - en to el translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
el: Διαμόρφωση εικονικών πληκτρολογίων...

en: Virtual Keyboard: unavailable
el: Εικονικό πληκτρολόγιο: μη διαθέσιμο

en: Virtual Keyboard: disabled
el: Εικονικό πληκτρολόγιο: ανενεργό

en: Show Virtual Keyboard
el: Εμφάνιση εικονικού πληκτρολογίου

en: Virtual Keyboard: visible
el: Εικονικό πληκτρολόγιο: ορατό

en: Virtual Keyboard: enabled
el: Εικονικό πληκτρολόγιο: ενεργό
