plasma_applet_clock - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Show seconds hand
el: Εμφάνιση δείκτη δευτερόλεπτων

en: General:
el: Γενικά:

en: Show time zone
el: Εμφάνιση ωρολογιακής ζώνης

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
el: Η τρέχουσα ώρα είναι %1; Η τρέχουσα ημερομηνία είναι %2
