plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
ca@valencia: Busca %2 a %1

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
ca@valencia: Obri «%1» en un navegador web amb la consulta :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
ca@valencia: Busca utilitzant la sintaxi «bang» de DuckDuckGo

en: Search in private window
ca@valencia: Busca en una finestra privada

en: Search in incognito window
ca@valencia: Busca en una finestra d'incògnit
