plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
ca@valencia: Busca directoris i fitxers locals, ubicacions de xarxa i llocs d'Internet on el seu camí coincidisquen amb :q:.

en: Open %1
ca@valencia: Obri %1

en: Launch with %1
ca@valencia: Inicia amb %1

en: Go to %1
ca@valencia: Ves fins a %1

en: Send email to %1
ca@valencia: Envia un correu a %1
