plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

en: Timezone
ca@valencia: Zona horària

en: Timezone City
ca@valencia: Ciutat de la zona horària

en: Timezone Continent
ca@valencia: Continent de la zona horària

en: Timezone Country
ca@valencia: País de la zona horària

en: Offset
ca@valencia: Diferència

en: Timezone Abbreviation
ca@valencia: Abreviatura de la zona horària

en: DateTime
ca@valencia: Data i hora

en: Latitude
ca@valencia: Latitud

en: Longitude
ca@valencia: Longitud

en: Moon
ca@valencia: Lluna
