plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut crear la carpeta de ginys d'icona «%1»

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
ca@valencia: No s'ha pogut copiar el fitxer «desktop» de ginys d'icona des de «%1» a «%2»

en: Open Containing Folder
ca@valencia: Obri la carpeta contenidora

en: Properties for %1
ca@valencia: Propietats per a %1

en: Properties
ca@valencia: Propietats
