plasma-workspace - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Use single button for application menu
ca@valencia: Utilitza un únic botó per al menú de l'aplicació

en: Show full application menu
ca@valencia: Mostra tot el menú de l'aplicació

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
ca@valencia: Obri un menú

en: Search
ca@valencia: Busca

en: Search…
ca@valencia: Busca…
