plasma-workspace - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
ca: Cerca %2 a %1

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
ca: Obre «%1» en un navegador web amb la consulta :q:.

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
ca: Cerca usant la sintaxi «bang» del DuckDuckGo

en: Search in private window
ca: Cerca en una finestra privada

en: Search in incognito window
ca: Cerca en una finestra d'incògnit
