plasma-workspace - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Send SIGTERM
ca: Envia una SIGTERM

en: Send SIGKILL
ca: Envia una SIGKILL

en: kill
ca: mata

en: Terminate running applications whose names match the query.
ca: Finalitza les aplicacions en execució en què els seus noms coincideixen amb la consulta.

en: Terminate %1
ca: Finalitza %1

en: Process ID: %1
ca: ID del procés: %1

en: CPU usage
ca: Ús de la CPU

en: inverted CPU usage
ca: ús invertit de la CPU

en: nothing
ca: res

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Kill Applications Config
ca: Configuració de la finalització d'aplicacions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useTriggerWord)
en: &Use trigger word
ca: &Usa una paraula d'activació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
ca: Paraula d'ac&tivació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_sorting)
en: &Sort by
ca: &Ordena per

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, sorting)
en: It is not sure, that this will take effect
ca: No és segur que això tindrà efecte
