plasma-workspace - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
ca: Obre la carpeta contenidora

[ctx: Audio files; translate this as a plural noun in languages with a plural form of the word]
en: Audio
ca: Àudios

en: Images
ca: Imatges

en: Videos
ca: Vídeos

en: Spreadsheets
ca: Fulls de càlcul

en: Presentations
ca: Presentacions

en: Folders
ca: Carpetes

en: Archives
ca: Arxius

en: Texts
ca: Textos

en: Files
ca: Fitxers
