plasma-workspace - en to ca translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
ca: Mostra el KRunner

en: Open Terminal
ca: Obre un terminal

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
ca: Bloqueig de la pantalla

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show Logout Screen
ca: Mostra la pantalla de sortida

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Display Configuration
ca: Configuració de la pantalla

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
ca: Configura el connector del menú contextual

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
ca: [Altres accions]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
ca: Accions del fons de pantalla

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
ca: [Separador]
