plasma-workspace - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

[ctx: Audio files; translate this as a plural noun in languages with a plural form of the word]
en: Audio
bg: Аудио

en: Images
bg: Изображения

en: Videos
bg: Видео

en: Spreadsheets
bg: Електронни таблици

en: Presentations
bg: Презентации

en: Folders
bg: Папки

en: Documents
bg: Документи

en: Archives
bg: Архиви

en: Texts
bg: Текстове

en: Files
bg: Файлове
