plasma_engine_weather - en to bg translation catalogue (811 entries)

[ctx: weather condition]
en: clear
bg: ясно

[ctx: weather condition]
en: clear intervals
bg: ясни интервали

[ctx: weather condition]
en: clear sky
bg: чисто небе

[ctx: weather condition]
en: cloudy
bg: облачно

[ctx: weather condition]
en: cloudy with hail
bg: облачно с градушка

[ctx: weather condition]
en: cloudy with heavy snow
bg: облачно със силен сняг

[ctx: weather condition]
en: cloudy with light snow
bg: облачно със слаб сняг

[ctx: weather condition]
en: cloudy with sleet
bg: облачно с киша

[ctx: weather condition]
en: drizzle
bg: ръми

[ctx: weather condition]
en: fog
bg: мъгла

[ctx: weather condition]
en: foggy
bg: мъгливо

[ctx: weather condition]
en: grey cloud
bg: сива облачност

[ctx: weather condition]
en: hail
bg: градушка

[ctx: weather condition]
en: hail shower
bg: преваляване от град

[ctx: weather condition]
en: hail showers
bg: превалявания от град

[ctx: weather condition]
en: hazy
bg: мъгливо

[ctx: weather condition]
en: heavy rain
bg: силен дъжд

[ctx: weather condition]
en: heavy rain shower
bg: силно преваляване от дъжд

[ctx: weather condition]
en: heavy rain showers
bg: силни валежи от дъжд

[ctx: weather condition]
en: heavy shower
bg: силно преваляване

[ctx: weather condition]
en: heavy showers
bg: силни превалявания

[ctx: weather condition]
en: heavy snow
bg: силен сняг

[ctx: weather condition]
en: heavy snow shower
bg: силно преваляване от сняг

[ctx: weather condition]
en: heavy snow showers
bg: силни превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: light cloud
bg: лек облачност

[ctx: weather condition]
en: light rain
bg: лек дъжд

[ctx: weather condition]
en: light rain shower
bg: леко преваляване от дъжд

[ctx: weather condition]
en: light rain showers
bg: слаб дъжд

[ctx: weather condition]
en: light shower
bg: леко преваляване

[ctx: weather condition]
en: light showers
bg: леки превалявания

[ctx: weather condition]
en: light snow
bg: лек сняг

[ctx: weather condition]
en: light snow shower
bg: леко преваляване от сняг

[ctx: weather condition]
en: light snow showers
bg: леки превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: mist
bg: лека мъгла

[ctx: weather condition]
en: misty
bg: леко мъгливо

[ctx: weather condition]
en: N/A
bg: Неизвестно

[ctx: weather condition]
en: na
bg: няма данни

[ctx: weather condition]
en: partly cloudy
bg: разкъсана облачност

[ctx: weather condition]
en: sandstorm
bg: пясъчна буря

[ctx: weather condition]
en: sleet
bg: киша

[ctx: weather condition]
en: sleet shower
bg: суграшица

[ctx: weather condition]
en: sleet showers
bg: превалявания от суграшица

[ctx: weather condition]
en: sunny
bg: слънчево

[ctx: weather condition]
en: sunny intervals
bg: слънчеви интервали

[ctx: weather condition]
en: thick cloud
bg: плътна облачност

[ctx: weather condition]
en: thunderstorm
bg: гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: thundery shower
bg: превалявания с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: thundery showers
bg: превалявания с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: tropical storm
bg: тропическа буря

[ctx: weather condition]
en: white cloud
bg: купеста облачност

[ctx: weather forecast]
en: clear
bg: ясно

[ctx: weather forecast]
en: clear intervals
bg: ясни интервали

[ctx: weather forecast]
en: clear sky
bg: чисто небе

[ctx: weather forecast]
en: cloudy
bg: облачно

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with hail
bg: облачно с градушка

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with heavy snow
bg: облачно със силен сняг

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with light snow
bg: облачно със слаб сняг

[ctx: weather forecast]
en: cloudy with sleet
bg: облачно с киша

[ctx: weather forecast]
en: drizzle
bg: ръми

[ctx: weather forecast]
en: fog
bg: мъгла

[ctx: weather forecast]
en: foggy
bg: мъгливо

[ctx: weather forecast]
en: grey cloud
bg: сива облачност

[ctx: weather forecast]
en: hail
bg: градушка

[ctx: weather forecast]
en: hail shower
bg: преваляване от град

[ctx: weather forecast]
en: hail showers
bg: превалявания от град

[ctx: weather forecast]
en: hazy
bg: мъгливо

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain
bg: силен дъжд

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain shower
bg: силно преваляване от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: heavy rain showers
bg: силни валежи от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: heavy shower
bg: силно преваляване

[ctx: weather forecast]
en: heavy showers
bg: силни превалявания

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow
bg: силен сняг

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow shower
bg: силно преваляване от сняг

[ctx: weather forecast]
en: heavy snow showers
bg: силни превалявания от сняг

[ctx: weather forecast]
en: light cloud
bg: лек облачност

[ctx: weather forecast]
en: light rain
bg: лек дъжд

[ctx: weather forecast]
en: light rain shower
bg: леко преваляване от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: light rain showers
bg: слаб дъжд

[ctx: weather forecast]
en: light shower
bg: леко преваляване

[ctx: weather forecast]
en: light showers
bg: леки превалявания

[ctx: weather forecast]
en: light snow
bg: лек сняг

[ctx: weather forecast]
en: light snow shower
bg: леко преваляване от сняг

[ctx: weather forecast]
en: light snow showers
bg: леки превалявания от сняг

[ctx: weather forecast]
en: mist
bg: мъгла

[ctx: weather forecast]
en: misty
bg: мъгливо

[ctx: weather forecast]
en: na
bg: не е налично

[ctx: weather forecast]
en: partly cloudy
bg: разкъсана облачност

[ctx: weather forecast]
en: sandstorm
bg: пясъчна буря

[ctx: weather forecast]
en: sleet
bg: киша

[ctx: weather forecast]
en: sleet shower
bg: суграшица

[ctx: weather forecast]
en: sleet showers
bg: превалявания от суграшица

[ctx: weather forecast]
en: sunny
bg: слънчево

[ctx: weather forecast]
en: sunny intervals
bg: слънчеви интервали

[ctx: weather forecast]
en: thick cloud
bg: плътна облачност

[ctx: weather forecast]
en: thunderstorm
bg: гръмотевична буря

[ctx: weather forecast]
en: thundery shower
bg: превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: thundery showers
bg: превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: tropical storm
bg: тропическа буря

[ctx: weather forecast]
en: white cloud
bg: купеста облачност

[ctx: visibility]
en: Excellent
bg: Отлично

[ctx: visibility]
en: Very Good
bg: Много добра

[ctx: visibility]
en: Good
bg: Добра

[ctx: visibility]
en: Moderate
bg: Средна

[ctx: visibility]
en: Poor
bg: Слаба

[ctx: visibility]
en: Very Poor
bg: Много слаба

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow
bg: Снежна виелица

[ctx: weather condition]
en: Clear
bg: ясно

[ctx: weather condition]
en: Cloudy
bg: Облачно

[ctx: weather condition]
en: Decreasing Cloud
bg: Намаляваща облачност

[ctx: weather condition]
en: Distant Precipitation
bg: Далечни валежи

[ctx: weather condition]
en: Drifting Snow
bg: Навявания

[ctx: weather condition]
en: Drizzle
bg: Роса

[ctx: weather condition]
en: Dust
bg: Прах

[ctx: weather condition]
en: Dust Devils
bg: Пясъчна вихрушка

[ctx: weather condition]
en: Fog
bg: Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Fog Bank Near Station
bg: Струпване на мъгла близо до метеорологичната станция

[ctx: weather condition]
en: Fog Depositing Ice
bg: Мъгла със заскрежаване

[ctx: weather condition]
en: Fog Patches
bg: Облаци от мъгла

[ctx: weather condition]
en: Freezing drizzle
bg: Ръмене със заледявания

[ctx: weather condition]
en: Freezing rain
bg: Дъжд със заледявания

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud
bg: Фуниевидни облаци

[ctx: weather condition]
en: Hail
bg: Градушка

[ctx: weather condition]
en: Haze
bg: Мараня

[ctx: weather condition]
en: Heavy Blowing Snow
bg: Силна снежна виелица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drifting Snow
bg: Силни навявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle
bg: Силен ръмеж

[ctx: weather condition]
en: Heavy Hail
bg: Силна градушка

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Drizzle
bg: Силен смесен дъжд и суграшица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Mixed Rain and Snow Shower
bg: Силен смесен дъжд и снеговалеж

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain
bg: Силен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain and Snow
bg: Силен дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rainshower
bg: Силно преваляване от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow
bg: Силен сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Pellets
bg: Силен снеговалеж на кристали

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snowshower
bg: Силно преваляване от сняг

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm
bg: Гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Hail
bg: Силна гръмотевична буря с градушка

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm with Rain
bg: Силна гръмотевична буря с дъжд

[ctx: weather condition]
en: Ice Crystals
bg: Ледени кристали

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets
bg: Ледени топченца

[ctx: weather condition]
en: Increasing Cloud
bg: Увеличаваща се облачност

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle
bg: Лек дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle
bg: Лек заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain
bg: Лек леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rain
bg: Лек дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rainshower
bg: Леко преваляване от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Snow
bg: Лек сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Pellets
bg: Лек снеговалеж

[ctx: weather condition]
en: Light Snowshower
bg: Леко преваляване от сняг

[ctx: weather condition]
en: Lightning Visible
bg: Видими светкавици

[ctx: weather condition]
en: Mainly Clear
bg: Предимно ясно

[ctx: weather condition]
en: Mainly Sunny
bg: Предимно слънчево

[ctx: weather condition]
en: Mist
bg: Лека мъгла

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Drizzle
bg: Смесен дъжд и суграшица

[ctx: weather condition]
en: Mixed Rain and Snow Shower
bg: Смесени превалявания от дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy
bg: Предимно облачно

[ctx: weather condition]
en: Not Reported
bg: Не се съобщава

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy
bg: Частична облачност

[ctx: weather condition]
en: Rain
bg: Дъжд

[ctx: weather condition]
en: Rain and Snow
bg: Дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: Rainshower
bg: Преваляване от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Recent Drizzle
bg: Скорошна суграшица

[ctx: weather condition]
en: Recent Dust or Sand Storm
bg: Скорошна прахова или пясъчна буря

[ctx: weather condition]
en: Recent Fog
bg: Скорошна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Recent Freezing Precipitation
bg: Скорошни заледявания

[ctx: weather condition]
en: Recent Hail
bg: Скорошна градушка

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain
bg: Скорошен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Recent Rain and Snow
bg: Скорошни дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: Recent Rainshower
bg: Скорошно преваляване

[ctx: weather condition]
en: Recent Snow
bg: Скорошен сняг

[ctx: weather condition]
en: Recent Snowshower
bg: Скорошен снеговалеж

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm
bg: Скорошна гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Hail
bg: Скорошна гръмотевична буря с градушка

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Hail
bg: Скорошна гръмотевична буря със силна градушка

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Heavy Rain
bg: Скоро гръмотевична буря с проливен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Recent Thunderstorm with Rain
bg: Скорошна гръмотевична буря с дъжд

[ctx: weather condition]
en: Sand or Dust Storm
bg: Пясъчна или прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Severe Sand or Dust Storm
bg: Силна пясъчна или прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog
bg: Ниска мъгла

[ctx: weather condition]
en: Smoke
bg: Дим

[ctx: weather condition]
en: Snow
bg: Сняг

[ctx: weather condition]
en: Snow Crystals
bg: Снежни кристали

[ctx: weather condition]
en: Snow Grains
bg: Снежни зърна

[ctx: weather condition]
en: Squalls
bg: Пориви

[ctx: weather condition]
en: Sunny
bg: Слънчево

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Hail
bg: Гръмотевична буря с градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Rain
bg: Гръмотевична буря с дъжд

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with light rainshowers
bg: Гръмотевична буря със слаби превалявания

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with heavy rainshowers
bg: Гръмотевична буря с проливни дъждове

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm with Sand or Dust Storm
bg: Гръмотевична буря с пясъчна или прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm without Precipitation
bg: Гръмотевична буря без валежи

[ctx: weather condition]
en: Tornado
bg: Торнадо

[ctx: weather forecast]
en: A few clouds
bg: Малко облаци

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries
bg: Изолирани леки снеговалежи

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries mixed with ice pellets
bg: Изолирани леки снеговалежи и заледявания

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or rain showers
bg: Изолирани превалявания

[ctx: weather forecast]
en: A few flurries or thundershowers
bg: Изолирани  гръмотевици и дъждове

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or flurries
bg: Изолирани леки снеговалежи и дъжд

[ctx: weather forecast]
en: A few rain showers or wet flurries
bg: Изолирани превалявания

[ctx: weather forecast]
en: A few showers
bg: Изолирани превалявания

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or drizzle
bg: Изолирани превалявания

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thundershowers
bg: Изолирани превалявания или гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: A few showers or thunderstorms
bg: Малко превалявания или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: A few thundershowers
bg: Малко превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: A few thunderstorms
bg: Малко превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries
bg: Малко превалявания

[ctx: weather forecast]
en: A few wet flurries or rain showers
bg: Малко превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: A mix of sun and cloud
bg: Смесица от слънчево и облачно

[ctx: weather forecast]
en: Blizzard
bg: Виелица

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle
bg: Вероятност за дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with freezing drizzle
bg: Вероятност за преръмяване

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle mixed with rain
bg: Вероятност за дъжд, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of drizzle or rain
bg: Вероятност за преръмяване или и дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries
bg: Вероятност за пориви

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries at times heavy
bg: Възможност за пориви, на моменти силни

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries mixed with ice pellets
bg: Възможност за пориви, смесени с леден

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or ice pellets
bg: Възможност за вълнения или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or rain showers
bg: Възможност за превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Chance of flurries or thundershowers
bg: Възможност за превалявания или гръмотевици с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing drizzle
bg: Възможност за замръзване

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain
bg: Вероятност за замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain mixed with snow
bg: Вероятност за замръзващ дъжд, смесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or rain
bg: Вероятност за дъжд или замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of freezing rain or snow
bg: Вероятност за сняг или замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow
bg: Вероятност за лек снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow and blowing snow
bg: Вероятност за слаб сняг и задух

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with freezing drizzle
bg: Вероятност за слаб сняг, примесен със заледяващ ръмеж

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with ice pellets
bg: Вероятност за слаб сняг, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow mixed with rain
bg: Вероятност за лек снеговалеж, смесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or freezing rain
bg: Вероятност за лек снеговалеж или замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or ice pellets
bg: Възможност за слаб сняг или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light snow or rain
bg: Вероятност за лек снеговалеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of light wet snow
bg: Вероятност за лек мокър снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain
bg: Вероятност за дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain at times heavy
bg: Вероятност за дъжд на места силен

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain mixed with snow
bg: Вероятност за дъжд, смесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or drizzle
bg: Възможност за дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or freezing rain
bg: Вероятност за дъжд или замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain or snow
bg: Вероятност за дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or flurries
bg: Възможност за валежи от дъжд или превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Chance of rain showers or wet flurries
bg: Възможност за валежи

[ctx: weather forecast]
en: Chance of severe thunderstorms
bg: Вероятност за тежки гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers
bg: Вероятност за превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy
bg: Вероятност за превалявания понякога силни

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thundershowers
bg: Възможност за превалявания, на моменти силни, придружени с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers at times heavy or thunderstorms
bg: Възможност за превалявания на места силни или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or drizzle
bg: Възможност за превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thundershowers
bg: Вероятност за превалявания или превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: Chance of showers or thunderstorms
bg: Вероятност за превалявания или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow
bg: Вероятност за снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow and blizzard
bg: Вероятност за снеговалеж или виелица

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing drizzle
bg: Възможност за сняг и заледяване

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with freezing rain
bg: Вероятност за снеговалеж, смесен със замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow mixed with rain
bg: Вероятност за снеговалеж, смесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow or rain
bg: Вероятност за снеговалеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of snow squalls
bg: Възможност за сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thundershowers
bg: Вероятност за превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms
bg: Вероятност за гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance of thunderstorms and possible hail
bg: Възможност за гръмотевични бури и възможна градушка

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries
bg: Възможност за пориви от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries at times heavy
bg: Възможност за пориви от дъжд на моменти силни

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet flurries or rain showers
bg: Възможност за пориви от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow
bg: Вероятност за мокър снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow mixed with rain
bg: Вероятност за мокър снеговалеж, смесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance of wet snow or rain
bg: Вероятност за мокър снеговалеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Clear
bg: Ясно

[ctx: weather forecast]
en: Clearing
bg: Изчистване

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy
bg: Облачно

[ctx: weather forecast]
en: Partly cloudy
bg: Частична облачност

[ctx: weather forecast]
en: Mainly cloudy
bg: Предимно облачно

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy periods
bg: Облачни периоди

[ctx: weather forecast]
en: Cloudy with sunny periods
bg: Облачно с разкъсвания

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle
bg: Роса

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with freezing drizzle
bg: Дъжд смесен със заледяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle mixed with rain
bg: Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or freezing drizzle
bg: Дъжд или заледяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle or rain
bg: Преръмяване и дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Flurries
bg: Пориви

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy
bg: Пориви, на моменти силни

[ctx: weather forecast]
en: Flurries at times heavy or rain showers
bg: Пориви, на моменти силни или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Flurries mixed with ice pellets
bg: Пориви, смесени с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or ice pellets
bg: Пориви, смесени с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or rain showers
bg: Превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Flurries or thundershowers
bg: Превалявания или гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: Fog
bg: Мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Fog developing
bg: Развива се мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Fog dissipating
bg: Разсейване на мъглата

[ctx: weather forecast]
en: Fog patches
bg: Разкъсана мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Freezing drizzle
bg: Ръмене със заледявания

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain
bg: Дъжд със заледявания

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with ice pellets
bg: Леден дъжд, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with rain
bg: Замръзващ дъжд, смесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain mixed with snow
bg: Замръзващ дъжд, смесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or ice pellets
bg: Замразяващ дъжд или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or rain
bg: Замръзващ дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Freezing rain or snow
bg: Замръзващ дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog
bg: Ледена мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog developing
bg: Развива се ледена мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Ice fog dissipating
bg: Ледена мъгла се разсейва

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets
bg: Суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with freezing rain
bg: Суграшица, смесени с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets mixed with snow
bg: Суграшица, смесени със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or freezing rain
bg: Суграшица или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Ice pellets or snow
bg: Суграшица или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Increasing cloudiness
bg: Увеличаваща се облачност

[ctx: weather forecast]
en: Increasing clouds
bg: Увеличаващи се облаци

[ctx: weather forecast]
en: Light snow
bg: Лек снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard
bg: Лек сняг и виелица

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blizzard and blowing snow
bg: Слаб сняг и виелица и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Light snow and blowing snow
bg: Слаб сняг и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing drizzle
bg: Слаб сняг, примесен със заледяващ ръмеж

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with freezing rain
bg: Лек снеговдалеж, смесен със замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with ice pellets
bg: Слаб сняг, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Light snow mixed with rain
bg: Лек снеговалеж, смесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing drizzle
bg: Слаб сняг или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or freezing rain
bg: Лек снеговалеж или замръзващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or ice pellets
bg: Лек сняг или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Light snow or rain
bg: Лек снеговалеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow
bg: Лек мокър снеговалеж

[ctx: weather forecast]
en: Light wet snow or rain
bg: Лек мокър снеговалеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Local snow squalls
bg: Местни снежни вихрушки

[ctx: weather forecast]
en: Near blizzard
bg: Близо до виелица

[ctx: weather forecast]
en: Overcast
bg: Плътна облачност

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle
bg: Периоди на дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with freezing drizzle
bg: Периоди на дъжд, смесен със замръзване

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle mixed with rain
bg: Периоди от дъжд, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or freezing drizzle
bg: Периоди на дъжд или замръзване

[ctx: weather forecast]
en: Periods of drizzle or rain
bg: Периоди от дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle
bg: Периоди на замръзване

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or drizzle
bg: Периоди на смразяващ ръмеж или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing drizzle or rain
bg: Периоди на ледено дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain
bg: Периоди на леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with ice pellets
bg: Периоди на леден дъжд, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with rain
bg: Периоди на леден дъжд, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain mixed with snow
bg: Периоди на леден дъжд, примесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or ice pellets
bg: Периоди на замръзване на дъжд или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or rain
bg: Периоди на леден дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of freezing rain or snow
bg: Периоди на леден дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets
bg: Периоди на суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with freezing rain
bg: Периоди от суграшица, смесени с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets mixed with snow
bg: Периоди от суграшица, смесени със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or freezing rain
bg: Периоди на суграшица или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of ice pellets or snow
bg: Периоди на суграшица или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow
bg: Периоди на слаб сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard
bg: Периоди на слаб сняг и виелица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blizzard and blowing snow
bg: Периоди на слаб сняг и виелица и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow and blowing snow
bg: Периоди на слаб сняг и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing drizzle
bg: Периоди на слаб сняг, примесен със заледяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with freezing rain
bg: Периоди на слаб сняг, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with ice pellets
bg: Периоди на слаб сняг, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow mixed with rain
bg: Периоди на слаб сняг, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing drizzle
bg: Периоди на слаб сняг или леденост

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or freezing rain
bg: Периоди на слаб сняг или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or ice pellets
bg: Периоди на лек сняг или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light snow or rain
bg: Периоди на слаб сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow
bg: Периоди на слаб мокър сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow mixed with rain
bg: Периоди на слаб мокър сняг, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of light wet snow or rain
bg: Периоди на слаб мокър сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain
bg: Периоди на дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with freezing rain
bg: Периоди на дъжд, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain mixed with snow
bg: Периоди на дъжд, примесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or drizzle
bg: Периоди на дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or freezing rain
bg: Периоди на дъжд или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or snow
bg: Периоди на дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thundershowers
bg: Периоди на дъжд или гръмотевични дъждове

[ctx: weather forecast]
en: Periods of rain or thunderstorms
bg: Периоди на дъжд или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow
bg: Периоди от сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard
bg: Периоди от сняг и виелица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blizzard and blowing snow
bg: Периоди от сняг и виелица и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow and blowing snow
bg: Периоди от сняг и духане на сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing drizzle
bg: Периоди от сняг, примесен с леденост

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with freezing rain
bg: Периоди от сняг, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with ice pellets
bg: Периоди от сняг, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow mixed with rain
bg: Периоди от сняг, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing drizzle
bg: Периоди от сняг или леденост

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or freezing rain
bg: Периоди от сняг или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or ice pellets
bg: Периоди от сняг или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Periods of snow or rain
bg: Периоди от сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow
bg: Периоди на мокър сняг

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow mixed with rain
bg: Периоди на мокър сняг, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Periods of wet snow or rain
bg: Периоди на мокър сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain
bg: Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy
bg: Дъжд на моменти силен

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with freezing rain
bg: Дъжд на моменти силен, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy mixed with snow
bg: Дъжд на моменти силен, примесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or drizzle
bg: Дъжд на моменти силен или вали

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or freezing rain
bg: Дъжд на моменти силен или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or snow
bg: Дъжд на места силен или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thundershowers
bg: Дъжд на моменти силен или гръмотевичен дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain at times heavy or thunderstorms
bg: Дъжд на моменти силни или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with freezing rain
bg: Дъжд, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain mixed with snow
bg: Дъжд, примесен със сняг

[ctx: weather forecast]
en: Rain or drizzle
bg: Дъжд или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain or freezing rain
bg: Дъжд или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain or snow
bg: Дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thundershowers
bg: Дъжд или гръмотевични дъждове

[ctx: weather forecast]
en: Rain or thunderstorms
bg: Дъжд или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or flurries
bg: Валежи от дъжд или вълни

[ctx: weather forecast]
en: Rain showers or wet flurries
bg: Валежи от дъжд или мокри вълни

[ctx: weather forecast]
en: Showers
bg: Превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy
bg: Превалявания понякога силни

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thundershowers
bg: Превалявания на моменти силни или гръмотевични дъждове

[ctx: weather forecast]
en: Showers at times heavy or thunderstorms
bg: Превалявания на места силни или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Showers or drizzle
bg: Превалявания или ръмеж

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thundershowers
bg: Превалявания или превалявания с гръмотевици

[ctx: weather forecast]
en: Showers or thunderstorms
bg: Превалявания или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Smoke
bg: Дим

[ctx: weather forecast]
en: Snow
bg: Сняг

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard
bg: Снежна виелица

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blizzard and blowing snow
bg: Сняг и виелица и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Snow and blowing snow
bg: Сняг и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy
bg: Сняг на моменти силен

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blizzard
bg: Сняг на моменти силен и виелица

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy and blowing snow
bg: Сняг на моменти силен и снежни виелици

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing drizzle
bg: Сняг на моменти силен, примесен със заледяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with freezing rain
bg: Сняг на моменти силен, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with ice pellets
bg: Сняг на моменти силен, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy mixed with rain
bg: Сняг на моменти силен, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or freezing rain
bg: Сняг на моменти силен или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or ice pellets
bg: Сняг на моменти тежък или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Snow at times heavy or rain
bg: Сняг на моменти силен или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing drizzle
bg: Сняг, примесен със заледяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with freezing rain
bg: Сняг, примесен с леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with ice pellets
bg: Снег, примесен със суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Snow mixed with rain
bg: Сняг, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing drizzle
bg: Сняг или мразовит дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow or freezing rain
bg: Сняг или леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow or ice pellets
bg: Сняг или суграшица

[ctx: weather forecast]
en: Snow or rain
bg: Сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Snow squalls
bg: Навяване от сняг

[ctx: weather forecast]
en: Sunny
bg: Слънчево

[ctx: weather forecast]
en: Mainly sunny
bg: Предимно слънчево

[ctx: weather forecast]
en: Sunny with cloudy periods
bg: Слънчево със заоблачавания

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms
bg: Гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms and possible hail
bg: Гръмотевични бури и възможност за градушка

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries
bg: Кратки превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy
bg: Кратки превалявания на моменти обилни

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries at times heavy or rain showers
bg: Кратки или продължителни превалявания на моменти обилни

[ctx: weather forecast]
en: Wet flurries or rain showers
bg: Кратки или продължителни превалявания

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow
bg: Мокър сняг

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy
bg: Мокър сняг, на моменти обилен

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow at times heavy mixed with rain
bg: Мокър сняг, на моменти обилен, примесен с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow mixed with rain
bg: Мокър сняг с дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Wet snow or rain
bg: Мокър сняг или дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Windy
bg: Ветровито

[ctx: Short for Today]
en: Today
bg: Днес

[ctx: Short for Tonight]
en: Tonight
bg: Тази вечер

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from BBC Weather
bg: Данни от  BBC Weather

[ctx: Short for Saturday]
en: Sat
bg: Съб

[ctx: Short for Sunday]
en: Sun
bg: Нед

[ctx: Short for Monday]
en: Mon
bg: Пон

[ctx: Short for Tuesday]
en: Tue
bg: Вто

[ctx: Short for Wednesday]
en: Wed
bg: Сря

[ctx: Short for Thursday]
en: Thu
bg: Чет

[ctx: Short for Friday]
en: Fri
bg: Пет

[ctx: credit line, don't change name!]
en: Source: Deutscher Wetterdienst
bg: Източник: Deutscher Wetterdienst

en: N/A
bg: Неприложимо

en: day
bg: ден

[ctx: Short for tonight]
en: nite
bg: довечера

[ctx: Short for night, appended to the end of the weekday]
en: nt
bg: нощ

[ctx: precipitation total, very little]
en: Trace
bg: Проследяване

[ctx: credit line, keep string short]
en: Data from Environment and Climate Change Canada
bg: Данни от Environment and Climate Change Canada

[ctx: credit line, keep string short)]
en: Data from NOAA National Weather Service
bg: Данни от  NOAA National Weather Service

[ctx: Separator between forecast conditions that follow a temporal sequence (ex. "Rain then Sunny")]
note: i18n: The forecast summary can include several single conditions that follow a temporary sequence, separated by " then ". Also include spaces if necessary. If there is no suitable separtor, a sentence separator might do.
en:  then
bg:  последвано от

[ctx: weather condition]
en: few clouds
bg: малко облаци

[ctx: weather condition]
en: overcast
bg: плътна облачност

[ctx: weather condition]
en: haze
bg: мъгла

[ctx: weather condition]
en: fog with icing
bg: мъгла със заледяване

[ctx: weather condition]
en: light drizzle
bg: лек дъжд

[ctx: weather condition]
en: heavy drizzle
bg: силен дъжд

[ctx: weather condition]
en: freezing drizzle
bg: заледяващ ръмеж

[ctx: weather condition]
en: heavy freezing drizzle
bg: силен заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: rain
bg: дъжд

[ctx: weather condition]
en: moderate rain
bg: средносилен дъжд

[ctx: weather condition]
en: light freezing rain
bg: лек замръзващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: freezing rain
bg: замръзващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: light rain snow
bg: лек дъжд със сняг

[ctx: weather condition]
en: heavy rain snow
bg: силен дъжд със сняг

[ctx: weather condition]
en: snow
bg: сняг

[ctx: weather condition]
en: moderate snow
bg: средносилен сняг

[ctx: weather condition]
en: showers
bg: превалявания

[ctx: weather condition]
en: light snow rain showers
bg: леки превалявания от дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: heavy snow rain showers
bg: силни превалявания от дъжд и сняг

[ctx: weather condition]
en: snow showers
bg: превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: light thunderstorm
bg: лека гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: heavy thunderstorm
bg: силна гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: n/a
bg: не е налично

en: Day
bg: Ден

en: Night
bg: Нощ

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds
bg: Малко облаци

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Breezy
bg: Малко облаци и лек вятър

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds and Windy
bg: Малко облаци и вятър

[ctx: weather condition]
en: A Few Clouds with Haze
bg: Малко облаци с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Blowing Dust
bg: Прашна виелица

[ctx: weather condition]
en: Blowing Sand
bg: Пясъчна виелица

[ctx: weather condition]
en: Blowing Snow in Vicinity
bg: Снежна виелица в близост

[ctx: weather condition]
en: Breezy
bg: Лек вятър

[ctx: weather condition]
en: Clear and Breezy
bg: Ясно с лек вятър

[ctx: weather condition]
en: Clear with Haze
bg: Ясно с лека мъгла

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog
bg: Ръмеж с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Fog/Mist
bg: Ръмеж с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Ice Pellets
bg: Ръмеж, суграшица

[ctx: weather condition]
en: Drizzle Snow
bg: Суграшица, сняг

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls
bg: Вихрушка от прах/пясък

[ctx: weather condition]
en: Dust/Sand Whirls in Vicinity
bg: Вихрушка от прах/пясък в близост

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm
bg: Прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Dust Storm in Vicinity
bg: Приближаваща прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Fair
bg: Приятно

[ctx: weather condition]
en: Fair and Breezy
bg: Приятно и леко ветровито

[ctx: weather condition]
en: Fair and Windy
bg: Приятно и ветровито

[ctx: weather condition]
en: Fair with Haze
bg: Приятно с лека мъгла

[ctx: weather condition]
en: Fog in Vicinity
bg: Приближаваща мъгла

[ctx: weather condition]
en: Fog/Mist
bg: Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle
bg: Заледяващ ръмеж

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle in Vicinity
bg: Заледяващ ръмеж в близост

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Rain
bg: Заледяващ ръмеж, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Freezing Drizzle Snow
bg: Заледяващ ръмеж, сняг

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog
bg: Заледяваща мъгла

[ctx: weather condition]
en: Freezing Fog in Vicinity
bg: Заледяваща мъгла в близост

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain
bg: Заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain in Vicinity
bg: Заледяващ дъжд в близост

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Rain
bg: Заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Freezing Rain Snow
bg: Заледяващ дъжд, сняг

[ctx: weather condition]
en: Funnel Cloud in Vicinity
bg: Фуниевидни облаци в близост

[ctx: weather condition]
en: Hail Showers
bg: Превалявания от град

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog
bg: Силен ръмеж с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Fog/Mist
bg: Силен ръмеж с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Ice Pellets
bg: Силен ръмеж със суграшица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Drizzle Snow
bg: Силни валежи от сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Dust Storm
bg: Силна прашна буря

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle
bg: Силен заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Rain
bg: Силен заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Drizzle Snow
bg: Силен заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Fog
bg: Значителна заледяваща мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain
bg: Силен леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Rain
bg: Силен леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Freezing Rain Snow
bg: Силен леден дъжд сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets
bg: Силна сугращица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Drizzle
bg: Силна суграшица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Ice Pellets Rain
bg: Силна суграшица, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog
bg: Силен дъжд, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Fog/Mist
bg: Силен дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Drizzle
bg: Силен дъжд, заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Freezing Rain
bg: Силен дъжд заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Ice Pellets
bg: Силна суграшица, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers
bg: Силни дъждове

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Showers Fog/Mist
bg: Силни дъждове, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Rain Snow
bg: Силен дъжд, сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Sand Storm
bg: Силна пясъчна буря

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain
bg: Силни превалявания, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Rain Fog/Mist
bg: Силни превалявания, дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow
bg: Силни валежи от сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog
bg: Силни превалявания от сняг, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Showers Snow Fog/Mist
bg: Силни превалявания от сняг, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy small Hail/Snow Pellets
bg: Силни снеговалежи на зърна/суграшица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Blowing Snow
bg: Силен снеговалеж, снежна виелица

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog
bg: Силни превалявания от сняг, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Fog/Mist
bg: Силни превалявания от сняг, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Drizzle
bg: Силен снеговалеж, заледяващ ръмеж

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Freezing Rain
bg: Заледяващ дъжд, сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Grains
bg: Силен снеговалеж на зърна

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Low Drifting Snow
bg: Силен снеговалеж и леки навявания

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Rain
bg: Силен снеговалеж, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers
bg: Силни превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog
bg: Силни снеговалежи мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Snow Showers Fog/Mist
bg: Силни снеговалежи мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain
bg: Силни превалявания от дъжд с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд и мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog and Windy
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд мъгла и ветровито

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Fog/Mist
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд и мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд и градушка

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд, градушка и мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Fog/Hail
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд, градушка, мъгла/градушка

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Hail Haze
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Haze
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
bg: Силна гръмотевична буря, дъжд Малка градушка/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Heavy Thunderstorm Snow
bg: Силен снеговалеж с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Drizzle
bg: Суграшица, ръмеж

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets in Vicinity
bg: Суграшица в близост

[ctx: weather condition]
en: Ice Pellets Rain
bg: Суграшица, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog
bg: Слаба мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Fog/Mist
bg: Лека мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Ice Pellets
bg: Леки превалявания, суграшица

[ctx: weather condition]
en: Light Drizzle Snow
bg: Лек дъжд, сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Rain
bg: Лек леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Drizzle Snow
bg: Лек леден дъжд сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Fog
bg: Лека заледяваща мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Rain
bg: Лек леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Freezing Rain Snow
bg: Лек леден дъжд, сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets
bg: Леки суграшица

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Drizzle
bg: Леки суграшица, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Ice Pellets Rain
bg: Леки суграшица, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rain and Breezy
bg: Лек дъжд и бриз

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog
bg: Лек дъжд, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Fog/Mist
bg: Слаб дъжд, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Drizzle
bg: Лек дъжд, заледяващ дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Freezing Rain
bg: Слаб дъжд, леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Ice Pellets
bg: Леки дъждове суграшица

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers
bg: Леки превалявания от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Showers Fog/Mist
bg: Слаб дъжд, мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Rain Snow
bg: Слаб дъжд сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain
bg: Слаби превалявания Дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Rain Fog/Mist
bg: Слаби дъждове Дъжд Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow
bg: Слаби превалявания Сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog
bg: Слаби превалявания Снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Showers Snow Fog/Mist
bg: Слаби превалявания Снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Small Hail/Snow Pellets
bg: Леки малки гранули/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow
bg: Слаб сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Blowing Snow Fog/Mist
bg: Слаб сняг Духащ сняг Мъгла/мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Drizzle
bg: Слаб снеговалеж

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog
bg: Слаба снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Fog/Mist
bg: Слаба снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Drizzle
bg: Лек сняг, леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Freezing Rain
bg: Слаб сняг Леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Grains
bg: Леки снежни зърна

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Low Drifting Snow
bg: Слаб сняг Нисък снеговалеж

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Rain
bg: Лек снежен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers
bg: Леки превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog
bg: Слаби превалявания от сняг Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Snow Showers Fog/Mist
bg: Слаби снеговалежи мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Fog/Mist
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Мъгла/мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Градушка

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Градушка Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Hail Haze
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Градушка Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Haze
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
bg: Слаба гръмотевична буря, дъжд Малка градушка/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Light Thunderstorm Snow
bg: Слаба гръмотевична буря

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Dust
bg: Нисък плаващ прах

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Sand
bg: Нисък плаващ пясък

[ctx: weather condition]
en: Low Drifting Snow
bg: Нисък сняг

[ctx: weather condition]
en: Mostly Clear
bg: Предимно ясно

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Breezy
bg: Предимно облачно и свежо

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy and Windy
bg: Предимно облачно и ветровито

[ctx: weather condition]
en: Mostly Cloudy with Haze
bg: Предимно облачно с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Overcast
bg: Плътна облачност

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Breezy
bg: Плътна облачност и лек вятър

[ctx: weather condition]
en: Overcast and Windy
bg: Плътна облачност и ветровито

[ctx: weather condition]
en: Overcast with Haze
bg: Плътна облачност и замъгляване

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog
bg: Частична мъгла

[ctx: weather condition]
en: Partial Fog in Vicinity
bg: Частична мъгла в близост

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Breezy
bg: Облачно и прохладно

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy and Windy
bg: Облачно и ветровито

[ctx: weather condition]
en: Partly Cloudy with Haze
bg: Облачно с мъгла

[ctx: weather condition]
en: Patchy Freezing Fog
bg: Мъгла замръзнала мъгла

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog
bg: Кръпки от мъгла

[ctx: weather condition]
en: Patches of Fog in Vicinity
bg: Петна от мъгла в близост

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog
bg: Дъждовна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Rain Fog/Mist
bg: Дъждовна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Drizzle
bg: Дъжд замръзване Дъжд

[ctx: weather condition]
en: Rain Freezing Rain
bg: Дъжд Ледено дъжд

[ctx: weather condition]
en: Rain Ice Pellets
bg: Дъждовни суграшица

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers
bg: Превалявания от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers Fog/Mist
bg: Дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity
bg: Приближаващи превалявания от дъжд

[ctx: weather condition]
en: Rain Showers in Vicinity Fog/Mist
bg: Превалявания от дъжд с приближаваща мъгла

[ctx: weather condition]
en: Rain Snow
bg: Вали сняг

[ctx: weather condition]
en: Sand
bg: Пясък

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm
bg: Пясъчна буря

[ctx: weather condition]
en: Sand Storm in Vicinity
bg: Пясъчна буря в околността

[ctx: weather condition]
en: Shallow Fog in Vicinity
bg: Плитка мъгла в близост

[ctx: weather condition]
en: Showers Hail
bg: Душове Градушка

[ctx: weather condition]
en: Showers Ice Pellets
bg: Душове Суграшица

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Fog
bg: Душове в околността Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Showers in Vicinity Snow
bg: Превалявания в близост до сняг

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain
bg: Дъжд Дъжд

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain Fog/Mist
bg: Превалявания Дъжд Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity
bg: Превалява дъжд в близост

[ctx: weather condition]
en: Showers Rain in Vicinity Fog/Mist
bg: Превалявания Дъжд в околността Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow
bg: Превалява сняг

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog
bg: Превалява снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Showers Snow Fog/Mist
bg: Превалявания Снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Small Hail/Snow Pellets
bg: Малки гранули/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Snow Blowing Snow
bg: Сняг, снежни виелици

[ctx: weather condition]
en: Snow Drizzle
bg: Снежен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog
bg: Снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Snow Fog/Mist
bg: Снежна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Drizzle
bg: Снежно замръзване Дъжд

[ctx: weather condition]
en: Snow Freezing Rain
bg: Сняг, леден дъжд

[ctx: weather condition]
en: Snow Low Drifting Snow
bg: Сняг Ниско плаващ сняг

[ctx: weather condition]
en: Snow Rain
bg: Снежен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers
bg: Превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog
bg: Снежни валежи мъгла

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers Fog/Mist
bg: Снежни валежи мъгла

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity
bg: Приближаващи превалявания от сняг

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog
bg: Снежни валежи в околността Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Snow Showers in Vicinity Fog/Mist
bg: Снежни валежи в близост до мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Fog
bg: Гръмотевична мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail
bg: Гръмотевична буря Градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Hail Fog
bg: Гръмотевична буря Градушна мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity
bg: Гръмотевична мъгла в околността

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Haze in Vicinity Hail
bg: Гръмотевична мъгла в близост до градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд Градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Hail Haze
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Heavy Rain Haze
bg: Гръмотевична буря Силен дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Ice Pellets
bg: Гръмотевични суграшица

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity
bg: Гръмотевична буря в околността

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog
bg: Гръмотевична буря в околността Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря в околността Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail
bg: Гръмотевична буря с приближаваща градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Hail Haze
bg: Гръмотевична буря в околността Hail Haze

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm in Vicinity Haze
bg: Гръмотевична буря в околността Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд Мъгла/мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд Градушка Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Hail Haze
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд градушка мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Light Rain Haze
bg: Гръмотевична буря Лек дъжд мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain
bg: Превалявания с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря, дъжд Мъгла/мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Hail Fog/Mist
bg: Гръмотевична буря, дъжд Градушка Мъгла/Мъгла

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Rain Small Hail/Snow Pellets
bg: Гръмотевична буря, дъжд Малка градушка/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity
bg: Приближаващи превалявания с гръмотевици

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Showers in Vicinity Hail
bg: Гръмотевична буря с превалявания и приближаваща градушка

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Small Hail/Snow Pellets
bg: Гръмотевична буря Малка градушка/снежни пелети

[ctx: weather condition]
en: Thunderstorm Snow
bg: Гръмотевична буря Сняг

[ctx: weather condition]
en: Tornado/Water Spout
bg: Торнадо/Чучур за вода

[ctx: weather condition]
en: Windy
bg: Ветровито

[ctx: weather forecast]
en: Ice Crystals
bg: Ледени кристали

[ctx: weather forecast]
en: Volcanic Ash
bg: Вулканична пепел

[ctx: weather forecast]
en: Water Spout
bg: Чучур за вода

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Spray
bg: Спрей за замразяване

[ctx: weather forecast]
en: Frost
bg: Измръзване

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Thunderstorms
bg: Малка вероятност за гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance Thunderstorms
bg: Възможни гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Thunderstorms Likely
bg: Гръмотевични бури вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Severe Tstms
bg: Тежки Tstms

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow/Sleet
bg: Лек шанс Сняг/Сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow/Sleet
bg: Шанс сняг/преваляване от сняг

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet Likely
bg: Сняг/сняг вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Snow/Sleet
bg: Сняг/сняг

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Sleet
bg: Лек шанс Дъжд/Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Sleet
bg: Шанс Дъжд/Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet Likely
bg: Дъжд/Дъжд вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Sleet
bg: Дъжд/Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Freezing Rain
bg: Лек шанс Дъжд/Леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Freezing Rain
bg: Вероятност Дъжд/Леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain Likely
bg: Дъжд/Леден дъжд Вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Freezing Rain
bg: Дъжд/Леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix Likely
bg: Зимен микс Вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Wintry Mix
bg: Зимен микс

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Drizzle
bg: Лек шанс замръзване Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Drizzle
bg: Шанс замръзване Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle Likely
bg: Вероятно замръзване

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Drizzle
bg: Замразяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Freezing Rain
bg: Лек шанс Леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Freezing Rain
bg: Шанс Леден дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain Likely
bg: Вероятен дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Rain
bg: Смразяващ дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain/Snow
bg: Лек шанс Дъжд/Сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain/Snow
bg: Вероятност Дъжд/Сняг

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow Likely
bg: Дъжд/сняг вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Rain/Snow
bg: Дъжд или сняг

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow
bg: Лек шанс сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow
bg: Шанс сняг

[ctx: weather forecast]
en: Snow Likely
bg: Сняг вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Snow
bg: Силен сняг

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Flurries
bg: Леки шансове

[ctx: weather forecast]
en: Chance Flurries
bg: Шанс Треска

[ctx: weather forecast]
en: Flurries Likely
bg: Вероятен шанс

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Snow Showers
bg: Малка вероятност за сняг

[ctx: weather forecast]
en: Chance Snow Showers
bg: Вероятност за сняг

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers Likely
bg: Вероятност за сняг

[ctx: weather forecast]
en: Snow Showers
bg: Превалявания от сняг

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Drizzle
bg: Лек шанс Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Drizzle
bg: Шанс Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Drizzle Likely
bg: Дъжд вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain
bg: Лек шанс Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain
bg: Шанс Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain Likely
bg: Дъжд вероятно

[ctx: weather forecast]
en: Heavy Rain
bg: Силен дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Rain Showers
bg: Лек шанс Дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Chance Rain Showers
bg: Вероятност за дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers Likely
bg: Вероятност за дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Rain Showers
bg: Превалявания от дъжд

[ctx: weather forecast]
en: Sleet
bg: Слънце

[ctx: weather forecast]
en: Freezing Fog
bg: Мразовита мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Ice Fog
bg: Ледена мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Haze
bg: Мараня

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Sand
bg: Пясъчна виелица

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Dust
bg: Прашна виелица

[ctx: weather forecast]
en: Blowing Snow
bg: Снежна виелица

[ctx: weather forecast]
en: Dense Fog
bg: Гъста мъгла

[ctx: weather forecast]
en: Blustery
bg: Блъскане

[ctx: weather forecast]
en: Breezy
bg: Леко ветровито

[ctx: weather forecast]
en: Cold
bg: Студено

[ctx: weather forecast]
en: Hot
bg: Горещо

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Cloudy
bg: Предимно облачно

[ctx: weather forecast]
en: Partly Cloudy
bg: Частична облачност

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Sunny
bg: Предимно слънчево

[ctx: weather forecast]
en: Partly Sunny
bg: Частично слънчево

[ctx: weather forecast]
en: Increasing Clouds
bg: Увеличаваща се облачност

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Cloudy
bg: Става облачно

[ctx: weather forecast]
en: Gradual Clearing
bg: Постепенно изчистване

[ctx: weather forecast]
en: Clearing Late
bg: Късно проясняване

[ctx: weather forecast]
en: Decreasing Clouds
bg: Намаляваща облачност

[ctx: weather forecast]
en: Becoming Sunny
bg: Става слънчево

[ctx: weather forecast]
en: Mostly Clear
bg: Предимно ясно

[ctx: weahter forecast]
en: Showers And Thunderstorms
bg: Превалявания или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Slight Chance Showers And Thunderstorms
bg: Малка вероятност за превалявания и гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Chance Showers And Thunderstorms
bg: Вероятност за превалявания или гръмотевични бури

[ctx: weather forecast]
en: Showers And Thunderstorms Likely
bg: С вероятност за гръмотевични бури и превалявания
