plasma-workspace - en to az translation catalogue (47 entries)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
az: Şəkil aşın

[ctx: @title:window]
en: Directory with the wallpaper to show slides from
az: Slaydları göstərmək üçün divar kağızı qovluğu

en: Background:
az: Arxa fon:

en: Blur
az: Tutqun

en: Solid color
az: Bütöv rəng

en: Select Background Color
az: Arxa fon şəklini seçmək

en: Open Wallpaper Image
az: Divar kağızı şəklini açın

en: Next Wallpaper Image
az: Növbəti divar kağızı

en: Images
az: Şəkillər

[ctx: @action:button the thing being added is an image file]
en: Add…
az: Əlavə edin...

[ctx: @action:button]
en: Add Wallpaper Image…
az: Divar kağızı şəkli əlavə etmək...

[ctx: @action:button the new things being gotten are wallpapers]
en: Get New…
az: Yenisini endirin...

[ctx: @action:button]
en: Get New Wallpaper Images…
az: Yeni divar şəkli almaq...

en: Open Containing Folder
az: Bu tərkibli qovluğu açın

en: Restore wallpaper
az: Divar Kağızını bərpa etmək

en: Remove Wallpaper
az: Divar Kağızını silmək

en: This tool allows you to set an image as the wallpaper for the Plasma session.
az: Bu alət Sizə şəkilləri cari Plasma sesiyası üçün divar kağızı kimi təyinatetməyə imkan verir.

en: An image file or an installed wallpaper kpackage that you wish to set as the wallpaper for your Plasma session
az: Plasma sesiyanız üçün divar kağızı kimi təyin etmək istədiyiniz şəkil faylı və ya quraşdırılmış, kpackage, divar kağızı paketi

en: There is a stray single quote in the filename of this wallpaper (') - please contact the author of the wallpaper to fix this, or rename the file yourself: %1
az: Divar kağızının adında tək dırnaq işarəsi var (') - divar kağızının müəllifi ilə bu səhvi düzəltməsi üçün əlaqə yaradın və ya faylın adını özünüz dəyişin: %1

en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:
az: Plasma divar kağızı təyin edərkən xəta baş verdi:

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the KPackage based %1
az: Divar kağızı, %1 KPackage əsaslı bütün İş masaları üçün uğurla quraşdırıldı

en: Successfully set the wallpaper for all desktops to the image %1
az: Bütün İş masaları üçün divar kağızı %1 şəkli təyin edildi

en: The file passed to be set as wallpaper does not exist, or we cannot identify it as a wallpaper: %1
az: Divar kağızı kimi quraşdırılmağa ayrılan fayl mövcud deyil və ya biz onu divar kağızı faylı kimi tanıya bilmədik: %1

note: i18n people, this isn't a "word puzzle". there is a specific string format for QFileDialog::setNameFilters
en: Media Files
az: Media fayllar

en: Order:
az: Düzülüş:

en: Random
az: Təsadüfi

en: A to Z
az: A-dan Z-ə

en: Z to A
az: Z-dən A-ya

en: Date modified (newest first)
az: Dəyişdirilmə tarixi (öncə ən yenisi)

en: Date modified (oldest first)
az: Dəyişdirilmə tarixi (öncə ən köhnəsi)

en: Group by folders
az: Qovluqlar üzrə qruplaşdırın

en: Change every:
az: Dəyişdirmə tezliyi:

en: %1 hour | %1 hours
az[0]: %1 saat
az[1]: %1 saat

en: %1 minute | %1 minutes
az[0]: %1 dəqiqə
az[1]: %1 dəqiqə

en: %1 second | %1 seconds
az[0]: %1 saniyə
az[1]: %1 saniyə

en: Folders
az: Qovluqlar

[ctx: @action button the thing being added is a folder]
en: Add…
az: Əlavə edin...

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
az: Qovluq əlavə etmək...

en: Remove Folder
az: Qovluğu silmək

en: Open Folder…
az: Qovluğu açın...

en: There are no wallpaper locations configured
az: Divar kağızı yeri müəyyən edilməyib

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as Wallpaper
az: Divar kağızı kimi təyin et

[ctx: @action:inmenu Set as Desktop Wallpaper]
en: Desktop
az: İş masası

[ctx: @action:inmenu Set as Lockscreen Wallpaper]
en: Lockscreen
az: Kilid ekranı

[ctx: @action:inmenu Set as both lockscreen and Desktop Wallpaper]
en: Both
az: Hər ikisi

[ctx: @info %1 is the dbus error message]
en: An error occurred while attempting to set the Plasma wallpaper:<nl/>%1
az: Plasma divar kağızı təyin edərkən xəta baş verdi:<nl/>%1

en: An error occurred while attempting to open kscreenlockerrc config file.
az: "kscreenlockerrc" tənzimləmə faylını açmağa cəhd edərkən xəta baş verdi.
